sztuczka definicja
Słownik SZTUCZKA definicja. Czym jest zdolności, siły i tym podobne; 3. krótki utwór sceniczny.

Czy przydatne?

Definicja Sztuczka

Co oznacza SZTUCZKA: 1. sprawka, podstęp, fortel, wybieg; 2. popis zręczności, zdolności, siły i tym podobne; 3. krótki utwór sceniczny, muzyczny albo wokalny o lekkiej treści i łatwej formie

Czym jest Sztuczka znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Spirala:
Słownik tworząca zwoje; 2. figura polegająca na zakreśleniu w powietrzu poprzez samolot linii śrubowej przy przechyleniu dochodzącym nieraz do 90o, mająca na celu wytracenie wysokości, służąca w akrobacji sztuczka co znaczy.
Co znaczy Słupek:
Słownik ciecz wypełniająca rurkę jakiegoś przyrządu określona jego skalą; 3. rodzaj ściegu szydełkowego; 4. niewysoki, dość szeroki obcas w damskim pantoflu; 5. kobiecy obiekt kwiatu roślin okrytozalążkowych sztuczka krzyżówka.
Co znaczy Szufla:
Słownik łopaty blaszanej albo drewnianej, służącej do przerzucania albo zgarniania materiałów sypkich; 2. płyta blaszana, zamknięta z trzech stron krawężnikiem, wykorzystywana do formowania, przenoszenia i sztuczka co to jest.
Co znaczy Stoicki:
Słownik 1. odnoszący się do stoików albo stoicyzmu, właściwy stoikom albo stoicyzmowi; 2. odznaczający się niezmąconym spokojem, niezachwiany, niewzruszony sztuczka słownik.
Co znaczy Suchar:
Słownik 1. specjalnie przygotowane, wysuszone pieczywo nadające się do przechowywania poprzez dłuższy czas; 2. człowiek bardzo szczupły, chudy sztuczka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: