talerz definicja
Słownik TALERZ definicja. Czym jest środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2.

Czy przydatne?

Definicja Talerz

Co oznacza TALERZ: 1. naczynie stołowe, mające okrągły kształt, wgłębione w środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2. biała plama na pośladkach jelenia, daniela i sarny; 3. instrument perkusyjny składający się z dwóch okrągłych metalowych płyt, którymi grający uderza jedną o drugą; 4. okrągłe ostrze narzędzi rolniczych na przykład brony, pługa

Czym jest Talerz znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tłumik:
Słownik umożliwiający ściszenie albo stłumienie, a również zmianę barwy dźwięku w instrumencie muzycznym; 2. urządzenie zmniejszające hałas wywoływany poprzez gazy spalinowe silnika przy ich wydostawaniu się talerz co znaczy.
Co znaczy Tygrys:
Słownik 1. drapieżny ssak z rodz. kotów, o ubarwieniu od jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie II wojny światowej czołg niemiecki ciężkiego typu talerz krzyżówka.
Co znaczy Trakt:
Słownik 1. szlak komunikacyjny; droga, gościniec; 2. ciąg pomieszczeń w budynku, umieszczonych na jednej osi; 3. ciąg, bieg, tok talerz co to jest.
Co znaczy Trampolina:
Słownik 1. elastyczna deska umożliwiająca wysokie wybicie się; 2. wieża spadochronowa wykorzystywana skoczkom do ćwiczeń talerz słownik.
Co znaczy Tetryczenie:
Słownik 1. zrzędzenie; 2. stawanie się człowiekiem zgryźliwym i zgorzkniałym talerz czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: