talerz definicja
Słownik Talerz definicja. Czym jest środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2.

Czy przydatne?

Definicja Talerz

Co oznacza TALERZ: 1. naczynie stołowe, mające okrągły kształt, wgłębione w środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2. biała plama na pośladkach jelenia, daniela i sarny; 3. instrument perkusyjny składający się z dwóch okrągłych metalowych płyt, którymi grający uderza jedną o drugą; 4. okrągłe ostrze narzędzi rolniczych na przykład brony, pługa

Czym jest Talerz znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trajkot:
Słownik 1. szybkie, głośne mówienie, paplanie; 2. odgłosy strzałów, pracy silnika talerz.
Co znaczy Trzon:
Słownik zasadnicza, podstawowa część czegoś; 2. najgrubsza i najszersza część macicy, zaczynająca się ponad ujść jajowodów macicznych; 3. kluczowa część kolumny, słup; 4. nadziemna część grzyba, na której talerz.
Co znaczy Tok:
Słownik dzianie się, odbywanie się czegoś; 2. ciąg, układ przedmiotów metrycznych w wierszu; 3. charakterystyczne zachowanie się niektórych ptaków, na przykład głuszców, cietrzewi w porze godowej, wabienie talerz.
Co znaczy Tabun:
Słownik 1. stado dzikich stepowych koni; 2. trwała substancja trująca stosowana jako gaz bojowy talerz.
Co znaczy Tarcza:
Słownik kształcie okrągłej albo podłużnej płyty z metalu albo drewna pokryte skórą lub blachą wykorzystywane do osłaniania się przed nieprzyjacielem, stosowane w starożytności i średniowieczu i dziś poprzez talerz.
  • Dodano:
  • Autor: