tantalowy definicja
Słownik Tantalowy definicja. Czym jest greckiej; 2. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu.

Czy przydatne?

Definicja Tantalowy

Co oznacza TANTALOWY: 1. związany z cierpieniami Tantala, postaci z mitologii greckiej; 2. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu Ta

Czym jest Tantalowy znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tablica:
Słownik zazwyczaj czworokątna, z jakimś napisem albo wykorzystywana do umieszczania na niej jakichś tekstów; 2. szeroka czarna deska, wykorzystywana w klasie albo w sali wykładowej do pisania na niej kredą tantalowy.
Co znaczy Trafiać:
Słownik rzucającym czymś; 2. znajdować drogę dokądś, docierać gdzieś nie błądząc; 3. otrzymać się dokądś, dotrzeć gdzieś, znaleźć się gdzieś; 4. zjawić się gdzieś w jakimś momencie, przybywając gdzieś zastać tantalowy.
Co znaczy Twardziel:
Słownik drewna w starszych pniach drzew, znajdująca się pomiędzy bielem a rdzeniem, złożona z komórek martwych, nie biorąca udziału w przewodzeniu wody; 2. człowiek twardy, nieustępliwy, bezwzględny tantalowy.
Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący tantalowy.
Co znaczy Tama:
Słownik formie wału z piasku, kamieni, betonu i tym podobne wznoszona przy regulacji rzeki, na przykład w celu przesunięcia jej koryta, ochrony brzegu; 2. budowla odgradzająca w kopalni jedną część wyrobiska tantalowy.
  • Dodano:
  • Autor: