tarcza definicja
Słownik TARCZA definicja. Czym jest metalu albo drewna pokryte skórą lub blachą wykorzystywane do.

Czy przydatne?

Definicja Tarcza

Co oznacza TARCZA: 1. uzbrojenie w kształcie okrągłej albo podłużnej płyty z metalu albo drewna pokryte skórą lub blachą wykorzystywane do osłaniania się przed nieprzyjacielem, stosowane w starożytności i średniowieczu i dziś poprzez wybrane plemiona; 2. półokrągła płaszczyzna z rysunkiem godła państwa, miasta, z herbem i tym podobne na kolorowym polu; 3. kawałek materiału o kształcie tarczy herbowej z numerem szkoły, noszony poprzez uczniów na rękawie; 4. biała płaszczyzna z koncentrycznymi kręgami wokół punktu środkowego, wykorzystywana jako cel do strzelania; 5. okrągła płaszczyzna, okrągła, płaska powierzchnia czegoś; 6. górna albo boczna powierzchnia różnych przyrządów, systemów pomiarowych, zaopatrzona w podziałkę; 7. obiekt maszyny, przyrządu i tym podobne okrągły i płaski, poruszający się dookoła własnej osi

Czym jest Tarcza znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tracz:
Słownik zajmujący się piłowaniem kłód drzewa dzięki ręcznej piły; 2. ptak z rzędu blaszkodziobych, charakteryzujący się długim i wąskim dziobem mającym na brzegach ostre ząbki, tworzące rodzaj piły tarcza co znaczy.
Co znaczy Treść:
Słownik 1. to, o czym mówi, co przekazuje odbiorcy dzieło sztuki; 2. fundamentalny, zasadniczy, główny obiekt, składnik czegoś; to co stanowi istotę, sedno czegoś; 3. substancja wypełniająca coś tarcza krzyżówka.
Co znaczy Tercja:
Słownik o wielkości szesnastu punktów typograficznych; 2. różnica wysokości dwóch dźwięków, z których drugi dźwięk w relacji do pierwszego znajduje się na trzecim (następnym) stopniu gamy diatonicznej; 3. w tarcza co to jest.
Co znaczy Tytuł:
Słownik książki, dzieła literackiego, naukowego albo poszczególnych jego rozdziałów, nazwa czasopisma, artykułu, również nazwa sztuki teatralnej, filmu, utworu muzycznego, jakiejś imprezy i tym podobne; 2 tarcza słownik.
Co znaczy Tłuszczenie:
Słownik 1. pokrywanie tłuszczem, plamienie tłuszczem; 2. stawanie się tłustym, tycie tarcza czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: