targ definicja
Słownik Targ definicja. Czym jest tygodnia na wydzielonym miejscu; 2. spór o cenę pomiędzy.

Czy przydatne?

Definicja Targ

Co oznacza TARG: 1. sprzedaż i kupno towarów odbywające się w określone dni tygodnia na wydzielonym miejscu; 2. spór o cenę pomiędzy kupującym, który chce zapłacić jak najmniej, a sprzedającym, któremu zależy na uzyskaniu ceny wyższej; 3. wystawa krajowa albo międzynarodowa dająca przegląd eksponatów z różnych dziedzin produkcji i umożliwiająca zawieranie transakcji handlowych

Czym jest Targ znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący targ.
Co znaczy Tulić:
Słownik 1. obejmować, przygarniać kogoś albo coś do siebie, trzymać w objęciach, w uścisku; 2. zbliżać, przyciskać, przykładać do czegoś; 3. zwijać, kulić, podginać targ.
Co znaczy Tramp:
Słownik 1. człowiek lubiący wędrować; 2. statek towarowy odbywający nieregularne rejsy do różnych portów w zależności od potrzeb i możliwości przewozowych targ.
Co znaczy Towarzysz:
Słownik 1. ten, kto komuś towarzyszy, jest przy kimś aktualny, przebywa z kimś, spędza z kimś czas; 2. członek partii, organizacji robotniczej targ.
Co znaczy Truć:
Słownik 1. wprowadzać do organizmu substancję wywołującą chorobę albo śmierć; 2. mówić, zazwyczaj długo, rzeczy oczywiste w sposób męczący słuchacza, ględzić targ.
  • Dodano:
  • Autor: