teatr definicja
Słownik TEATR definicja. Czym jest utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów.

Czy przydatne?

Definicja Teatr

Co oznacza TEATR: 1. tematyka sztuki polegająca na realizowaniu scenicznych utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów albo adaptowanych poprzez reżysera, obejmująca także operę, balet, pantomimę, rewię i tym podobne; 2. twórczość sceniczna danego autora, państwie, narodu, danej epoki; 3. organizacja, organizacja zajmująca się wystawianiem utworów scenicznych, zespół aktorów, reżyserów, scenografów, muzyków, mechaników pracujących w tej instytucji; 4. budynek, pomieszczenie przystosowane do wystawiania utworów scenicznych, widzowie zebrani na przedstawieniu, widownia; 5. przedstawienie; obecność na przedstawieniu; 6. teren, miejsce, na którym toczy się wojna

Czym jest Teatr znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tarczówka:
Słownik 1. obrabiarka do piłowania drewna, gdzie mają wykorzystanie piły tarczowe; 2. pluskwiak równoskrzydły drapieżny, tępiący szkodniki leśne teatr co to jest.
Co znaczy Trzpień:
Słownik pręt wykorzystywany do osadzania, umocowywania czegoś; 2. wydłużona, centralna część jakiegoś przedmiotu; 3. część zamku, sztyft, na który wkłada się klucz mający okrągły otwór na końcu teatr definicja.
Co znaczy Topos:
Słownik 1. zasada, obiekt jakiejś kultury; podstawa rozumowania, utarty, ogólnie przyjęty sąd; 2. konwencjonalny motyw i obraz, elementarna cząstka tematyczno stylistyczna teatr co znaczy.
Co znaczy Toczyć:
Słownik posuwać coś; 2. czynić coś w dalszym ciągu; 3. obrabiać coś skrawaniem na tokarce nadając odpowiedni kształt; 4. nadawać kształt wyrobom ceramicznym na obracającym się kole garncarskim; 5. niszczyć teatr słownik.
Co znaczy Tarcza:
Słownik kształcie okrągłej albo podłużnej płyty z metalu albo drewna pokryte skórą lub blachą wykorzystywane do osłaniania się przed nieprzyjacielem, stosowane w starożytności i średniowieczu i dziś poprzez teatr znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: