teatr definicja
Słownik Teatr definicja. Czym jest utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów.

Czy przydatne?

Definicja Teatr

Co oznacza TEATR: 1. tematyka sztuki polegająca na realizowaniu scenicznych utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów albo adaptowanych poprzez reżysera, obejmująca także operę, balet, pantomimę, rewię i tym podobne; 2. twórczość sceniczna danego autora, państwie, narodu, danej epoki; 3. organizacja, organizacja zajmująca się wystawianiem utworów scenicznych, zespół aktorów, reżyserów, scenografów, muzyków, mechaników pracujących w tej instytucji; 4. budynek, pomieszczenie przystosowane do wystawiania utworów scenicznych, widzowie zebrani na przedstawieniu, widownia; 5. przedstawienie; obecność na przedstawieniu; 6. teren, miejsce, na którym toczy się wojna

Czym jest Teatr znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Talkowy:
Słownik 1. związany z krzemianem magnezu, minerałem używanym do produkcji kredek, pudru i jako środek przeciwdziałający sklejaniu się czego; 2. związany z motkiem nici, przędzy zdjętych z motowidła teatr.
Co znaczy Teczka:
Słownik torba z krótkim uchwytem, przeznaczona do przenoszenia różnych elementów, w szczególności książek, zeszytów, akt; 2. okładka papierowa, tekturowa, plastykowa z zawiązaniem albo bez, wykorzystywana do teatr.
Co znaczy Tetra:
Słownik 1. czterochlorek węgla służący jako rozpuszczalnik i środek przeciwpożarowy (na przykład w gaśnicach); 2. biała, luźna tkanina bawełniana stosowana raczej na pieluszki teatr.
Co znaczy Trap:
Słownik opuszczane na statku, wykorzystywane do wchodzenia na pokład i schodzenia z niego; również schodki łączące różne pokłady statku; 2. ruchoma część podłogi opuszczająca się pod scenę, zapadnia; 3 teatr.
Co znaczy Tęgi:
Słownik tuszę, otyły, gruby; 2. dobry na swoim stanowisku, w swoim zawodzie, w swojej dziedzinie; wartościowy, zdolny; 3. wykonany z siłą, będący symptomem siły fizycznej; 4. odznaczający się sporym teatr.
  • Dodano:
  • Autor: