tekstura definicja
Słownik TEKSTURA definicja. Czym jest wzorowana na ręcznym piśmie średniowiecznych ksiąg.

Czy przydatne?

Definicja Tekstura

Co oznacza TEKSTURA: 1. najstarsza odmiana drukarskiego pisma gotyckiego wzorowana na ręcznym piśmie średniowiecznych ksiąg religijnych, charakteryzująca się w miarę wąskim rysunkiem i ostrymi łamanymi łukami liter; 2. budowa wewnętrzna skały pod względem przestrzennego rozmieszczenia w niej składników mineralnych i stopnia wypełnienia przestrzeni skalnej poprzez te składniki; 3. siatka drobnych pęknięć występujących na powierzchni wyrobów ceramicznych

Czym jest Tekstura znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tusza:
Słownik 1. figura, postać człowieka ujmowana z racji na wielkość, zazwyczaj pełna, dość otyła; 2. ubite zwierzę rzeźne hodowlane po wstępnej obróbce poubojowej tekstura co to jest.
Co znaczy Tama:
Słownik formie wału z piasku, kamieni, betonu i tym podobne wznoszona przy regulacji rzeki, na przykład w celu przesunięcia jej koryta, ochrony brzegu; 2. budowla odgradzająca w kopalni jedną część wyrobiska tekstura definicja.
Co znaczy Targ:
Słownik towarów odbywające się w określone dni tygodnia na wydzielonym miejscu; 2. spór o cenę pomiędzy kupującym, który chce zapłacić jak najmniej, a sprzedającym, któremu zależy na uzyskaniu ceny wyższej tekstura co znaczy.
Co znaczy Tumanienie:
Słownik 1. mącenie komuś w głowie, mamienie, ogłupianie; 2. stawanie się tumanem, głupienie tekstura słownik.
Co znaczy Tłumik:
Słownik umożliwiający ściszenie albo stłumienie, a również zmianę barwy dźwięku w instrumencie muzycznym; 2. urządzenie zmniejszające hałas wywoływany poprzez gazy spalinowe silnika przy ich wydostawaniu się tekstura znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: