tępienie definicja
Słownik TĘPIENIE definicja. Czym jest źle tnącym; 3. stawanie się ograniczonym umysłowo. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Tępienie

Co oznacza TĘPIENIE: 1. wyniszczanie, wyplenianie czego; 2. stawanie się tępym, źle tnącym; 3. stawanie się ograniczonym umysłowo

Czym jest Tępienie znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Taryfa:
Słownik 1. urzędowo ustalone i ogłoszone kolekcja stawek opłat albo cen za usługi; 2. taksówka tępienie co znaczy.
Co znaczy Taśma:
Słownik wykonane z tkaniny, gumy, tworzyw sztucznych i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga przeciągnięta wzdłuż mety biegu, przerywana poprzez zwycięzcę kończącego bieg; 3. część przenośnika tępienie krzyżówka.
Co znaczy Tężeć:
Słownik 1. przechodzić ze stanu ciekłego w stan stały, stawać się gęstym, twardym, ścinać się; 2. stawać się nieruchomym, sztywnym; 3. stawać się mocniejszym, intensywniejszym tępienie co to jest.
Co znaczy Temblak:
Słownik trójkątna chusta zawieszona na karku chorego, podtrzymująca i częściowo unieruchamiająca zgiętą w łokciu chorą rękę; 2. pasek z chwaścikiem zawieszony przy rękojeści broni siecznej, zakładany na dłoń tępienie słownik.
Co znaczy Tantiema:
Słownik zarządów, rad nadzorczych i komisji rewizyjnych w zyskach przedsiębiorstwa; 2. określony w procentach udział autora w dochodzie z wystawienia jego sztuki, wydania książki, wykonania utworu muzycznego tępienie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: