tępienie definicja
Słownik Tępienie definicja. Czym jest źle tnącym; 3. stawanie się ograniczonym umysłowo. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Tępienie

Co oznacza TĘPIENIE: 1. wyniszczanie, wyplenianie czego; 2. stawanie się tępym, źle tnącym; 3. stawanie się ograniczonym umysłowo

Czym jest Tępienie znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trawers:
Słownik formie grobli, prowadzące od brzegu w kierunku głębokiego miejsca w korycie rzeki; 2. lot poziomy po kursie skośnym do linii symetrii samolotu, spowodowany wiatrem z boku albo lekkim skrzyżowaniem tępienie.
Co znaczy Tetra:
Słownik 1. czterochlorek węgla służący jako rozpuszczalnik i środek przeciwpożarowy (na przykład w gaśnicach); 2. biała, luźna tkanina bawełniana stosowana raczej na pieluszki tępienie.
Co znaczy Transformacja:
Słownik przemiany; przeobrażenie, przekształcenie; 2. przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z jednej kategorii mowy do drugiej, na przykład od czasownika zwisać w rzeczownik zwis; 3 tępienie.
Co znaczy Trał:
Słownik 1. sieć rybacka w kształcie dużego worka ciągniona za statkiem po dnie morza; 2. urządzenie przymocowywane naprzód czołgu wykorzystywane do rozminowywania terenu tępienie.
Co znaczy Tyran:
Słownik 1. człowiek okrutny, bezwzględny, wymuszający posłuszeństwo, narzucający otoczeniu własną wolę; 2. w starożytnej Grecji jedynowładca, który dochodził do władzy poprzez zamach stanu tępienie.
  • Dodano:
  • Autor: