terma definicja
Słownik Terma definicja. Czym jest potrzeb domowych; 2. źródło, którego woda ma temperaturę wyższą.

Czy przydatne?

Definicja Terma

Co oznacza TERMA: 1. niewielki grzejnik gazowy albo elektryczny do wody dla potrzeb domowych; 2. źródło, którego woda ma temperaturę wyższą od średniej temperatury rocznej danego obszaru; cieplica; 3. w starożytnym Rzymie publiczne łaźnie składające się z pomieszczeń do kąpieli (gorących, zimnych, suchych, parowych) i pomieszczeń do odpoczynku i ćwiczeń gimnastycznych

Czym jest Terma znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Transformacja:
Słownik przemiany; przeobrażenie, przekształcenie; 2. przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z jednej kategorii mowy do drugiej, na przykład od czasownika zwisać w rzeczownik zwis; 3 terma.
Co znaczy Tantalowy:
Słownik 1. związany z cierpieniami Tantala, postaci z mitologii greckiej; 2. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu Ta terma.
Co znaczy Tarka:
Słownik 1. płytka blaszana albo plastykowa, z dziurkami o ostrych brzegach, wykorzystywana do tarcia czegoś; 2. owoc tarniny terma.
Co znaczy Tekstura:
Słownik odmiana drukarskiego pisma gotyckiego wzorowana na ręcznym piśmie średniowiecznych ksiąg religijnych, charakteryzująca się w miarę wąskim rysunkiem i ostrymi łamanymi łukami liter; 2. budowa terma.
Co znaczy Tracz:
Słownik zajmujący się piłowaniem kłód drzewa dzięki ręcznej piły; 2. ptak z rzędu blaszkodziobych, charakteryzujący się długim i wąskim dziobem mającym na brzegach ostre ząbki, tworzące rodzaj piły terma.
  • Dodano:
  • Autor: