tkacz definicja
Słownik Tkacz definicja. Czym jest tkalni; 2. ptak z rodz. wikłaczy, budujący gniazda tkane z.

Czy przydatne?

Definicja Tkacz

Co oznacza TKACZ: 1. rzemieślnik zajmujący się towarem tkanin; robotnik w tkalni; 2. ptak z rodz. wikłaczy, budujący gniazda tkane z włókien roślinnych, towarzyszy stadom bawołów, wyjada im pasożyty ze skóry; 3. mrówka żyjąca na obszarze indomalajskim i w płd. Afryce, budująca swe gniazda z liści sklejanych specjalną wydzieliną jej larw, które trzyma w żuwaczkach

Czym jest Tkacz znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Taktyka:
Słownik 1. sposób, sposób postępowania, mająca doprowadzić do osiągnięcia określonego celu; 2. część sztuki wojennej, obejmująca teorię i praktykę prowadzenia walki poprzez jednostki różnych rodzajów wojsk tkacz.
Co znaczy Trawiarka:
Słownik 1. maszyna do ścinania trawy; 2. maszyna do wytrawiania powierzchni elementów kwasem tkacz.
Co znaczy Trał:
Słownik 1. sieć rybacka w kształcie dużego worka ciągniona za statkiem po dnie morza; 2. urządzenie przymocowywane naprzód czołgu wykorzystywane do rozminowywania terenu tkacz.
Co znaczy Tambur:
Słownik część muru, na której wspiera się kopuła; 2. część składowa trzonu kolumny; 3. dawny instrument perkusyjny, rodzaj bębna; 4. instrument muzyczny, rodzaj cytry lub gitary o sześciu strunach tkacz.
Co znaczy Tor:
Słownik których porusza się jakieś ciało; 2. dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej odległości, osadzone na podkładach spoczywających na odpowiednim podłożu, umożliwiające przejazd tkacz.
  • Dodano:
  • Autor: