tłuc definicja
Słownik TŁUC definicja. Czym jest niszczyć coś poprzez uderzanie, rzucanie; 2. mocno uderzać w coś.

Czy przydatne?

Definicja Tłuc

Co oznacza TŁUC: 1. uderzeniami rozbijać na kawałki, rozgniatać coś, niszczyć coś poprzez uderzanie, rzucanie; 2. mocno uderzać w coś, o coś, powodując powstawanie silnego odgłosu; 3. bić kogoś, coś mocno; 4. dawniej zabijać

Czym jest Tłuc znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trącić:
Słownik 1. lekko uderzyć; 2. wydzielać słabą, niemiłą woń tłuc co znaczy.
Co znaczy Troska:
Słownik 1. uczucie niepokoju spowodowane trudną sytuacją albo przewidywaniem, możliwością zaistnienia takiej sytuacji; 2. dbałość o coś, zabieganie o coś tłuc krzyżówka.
Co znaczy Tekstura:
Słownik odmiana drukarskiego pisma gotyckiego wzorowana na ręcznym piśmie średniowiecznych ksiąg religijnych, charakteryzująca się w miarę wąskim rysunkiem i ostrymi łamanymi łukami liter; 2. budowa tłuc co to jest.
Co znaczy Trzymać:
Słownik wypuszczać; 2. nie pozwalać komuś oddalić się skądś, zmuszać kogoś do pobytu, pozostawania gdzieś; 3. położywszy coś na czymś, w jakimś miejscu, ustawiwszy w jakiejś pozycji, mieć, zachowywać tłuc słownik.
Co znaczy Tykać:
Słownik 1. zbliżać się aż do bezpośredniego kontaktu; 2. dotyczyć czego, mieć związek z czym; 3. o niektórych mechanizmach (raczej zegarowych); 4. zwracać się do kogo w formie drugiej osoby liczby poj tłuc czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: