tłumik definicja
Słownik TŁUMIK definicja. Czym jest również zmianę barwy dźwięku w instrumencie muzycznym; 2.

Czy przydatne?

Definicja Tłumik

Co oznacza TŁUMIK: 1. przyrząd umożliwiający ściszenie albo stłumienie, a również zmianę barwy dźwięku w instrumencie muzycznym; 2. urządzenie zmniejszające hałas wywoływany poprzez gazy spalinowe silnika przy ich wydostawaniu się, montowane w silnikach samochodowych, motocyklowych i samolotowych

Czym jest Tłumik znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tor:
Słownik których porusza się jakieś ciało; 2. dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej odległości, osadzone na podkładach spoczywających na odpowiednim podłożu, umożliwiające przejazd tłumik co znaczy.
Co znaczy Taran:
Słownik i średniowieczu machina oblężnicza do burzenia murów, której kluczową częścią była belka o żelaznym zakończeniu, niekiedy mającym kształt baraniej głowy; 2. wystająca z dziobu zaostrzona belka tłumik krzyżówka.
Co znaczy Tytan:
Słownik greckiej każdy z olbrzymów, dzieci Urana (boga nieba) i Gai (bogini ziemi), którzy stoczyli z Zeusem walkę o władzę nad światem i zostali strąceni do Tartaru; 2. człowiek ogromnego wzrostu i wielkiej tłumik co to jest.
Co znaczy Tonik:
Słownik 1. mały ton; 2. napój tonizujący tłumik słownik.
Co znaczy Tępota:
Słownik 1. brak inteligencji, umiejętności, ograniczoność umysłu, głupota; 2. brak energii, apatia, bierność, obojętność, odrętwienie, otępienie tłumik czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: