tolerancja definicja
Słownik Tolerancja definicja. Czym jest postępowania, różniących się od własnych; wyrozumiałość; 2.

Czy przydatne?

Definicja Tolerancja

Co oznacza TOLERANCJA: 1. uznawanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, czyjegoś postępowania, różniących się od własnych; wyrozumiałość; 2. umiejętność żywego organizmu do znoszenia bez szkody dla niego bodźców chemicznych, fizycznych i biologicznych; 3. liczba mianowana określająca dopuszczalne odchylenie danej wielkości technicznej, na przykład długości, gładkości powierzchni, od jej wartości nominalnej

Czym jest Tolerancja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tygrys:
Słownik 1. drapieżny ssak z rodz. kotów, o ubarwieniu od jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie II wojny światowej czołg niemiecki ciężkiego typu tolerancja.
Co znaczy Trybuna:
Słownik 1. podwyższenie przeznaczone dla przedstawicieli władz w trakcie defilady, pochodu, manifestacji; 2. miejsce dla widzów (na stadionie, w cyrku i tym podobne) wznoszące się amfiteatralnie tolerancja.
Co znaczy Tępienie:
Słownik 1. wyniszczanie, wyplenianie czego; 2. stawanie się tępym, źle tnącym; 3. stawanie się ograniczonym umysłowo tolerancja.
Co znaczy Trojaczek:
Słownik 1. troje dzieci urodzonych w trakcie jednego porodu; 2. połączone trzy garnuszki tolerancja.
Co znaczy Test:
Słownik 1. obiektywna próba, której wyniki ujmowane są ilościowo, służąca w celu uzyskania odpowiedzi na określone pytania; 2. obraz kontrolny w odbiorniku telewizyjnym tolerancja.
  • Dodano:
  • Autor: