tolerancja definicja
Słownik Tolerancja definicja. Czym jest postępowania, różniących się od własnych; wyrozumiałość; 2.

Czy przydatne?

Definicja Tolerancja

Co oznacza TOLERANCJA: 1. uznawanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, czyjegoś postępowania, różniących się od własnych; wyrozumiałość; 2. umiejętność żywego organizmu do znoszenia bez szkody dla niego bodźców chemicznych, fizycznych i biologicznych; 3. liczba mianowana określająca dopuszczalne odchylenie danej wielkości technicznej, na przykład długości, gładkości powierzchni, od jej wartości nominalnej

Czym jest Tolerancja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tulić:
Słownik 1. obejmować, przygarniać kogoś albo coś do siebie, trzymać w objęciach, w uścisku; 2. zbliżać, przyciskać, przykładać do czegoś; 3. zwijać, kulić, podginać tolerancja.
Co znaczy Talia:
Słownik nad biodrami; 2. część sukni, okrycia i tym podobne przylegająca do fragmentu tułowia; 3. komplet kart do gry; 4. urządzenie złożone z ruchomych bloków i lin, wykorzystywane do podnoszenia albo tolerancja.
Co znaczy Trabant:
Słownik wytwarzanych w dawnych Niemczech (NRD) popularnych, małolitrażowych samochodów osobowych o silniku dwusuwowym; 2. w średniowieczu żołnierz należący do straży przybocznej monarchy albo jakiegoś tolerancja.
Co znaczy Trampolina:
Słownik 1. elastyczna deska umożliwiająca wysokie wybicie się; 2. wieża spadochronowa wykorzystywana skoczkom do ćwiczeń tolerancja.
Co znaczy Trącić:
Słownik 1. lekko uderzyć; 2. wydzielać słabą, niemiłą woń tolerancja.
  • Dodano:
  • Autor: