definicja
Słownik TOR definicja. Czym jest dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej.

Czy przydatne?

Definicja Tor

Co oznacza TOR: 1. trasa, droga, po których porusza się jakieś ciało; 2. dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej odległości, osadzone na podkładach spoczywających na odpowiednim podłożu, umożliwiające przejazd pojazdów szynowych; 3. wytyczona trasa o długości, szerokości, kształcie i nawierzchni przystosowanych do potrzeb danej dyscypliny sportowej; 4. promieniotwórczy pierwiastek chemiczny zaliczany do aktynowców, srebrzystobiały, dość miękki, ciągliwy metal, odporny na działanie czynników atmosferycznych, służący do produkcji anod, lamp rentgenowskich, do powlekania drucików lamp elektronowych i tym podobne; 5. jednostka ciśnienia równa ciśnieniu słupa rtęci o wysokości 1 mm (skrót: Tr)

Czym jest Tor znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tupet:
Słownik 1. zbytnia pewność siebie, śmiałość granicząca z bezczelnością; 2. półperuka nakrywająca wierzch głowy nad czołem, służąca między innymi w teatrze tor co znaczy.
Co znaczy Tarcza:
Słownik kształcie okrągłej albo podłużnej płyty z metalu albo drewna pokryte skórą lub blachą wykorzystywane do osłaniania się przed nieprzyjacielem, stosowane w starożytności i średniowieczu i dziś poprzez tor krzyżówka.
Co znaczy Termit:
Słownik 1. ferromit, mieszanina tlenków żelaza i glinu do spawania i jako bojowy środek zapalający; 2. owad tropikalny żyjący w rojach tor co to jest.
Co znaczy Tropik:
Słownik ziemskiej o klimacie gorącym i na ogół wilgotnym, leżący pomiędzy zwrotnikami Raka i Koziorożca; 2. lekka, cienka tkanina z wełny łączonej z przędzą z włókien sztucznych albo syntetycznych; 3 tor słownik.
Co znaczy Trojaczek:
Słownik 1. troje dzieci urodzonych w trakcie jednego porodu; 2. połączone trzy garnuszki tor czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: