torba definicja
Słownik Torba definicja. Czym jest jako opakowanie najczęściej do materiałów sypkich, drobnych; 2.

Czy przydatne?

Definicja Torba

Co oznacza TORBA: 1. podłużny woreczek z papieru albo plastyku, stosowany jako opakowanie najczęściej do materiałów sypkich, drobnych; 2. rodzaj worka różnego kształtu, wykonanego z różnych materiałów, zazwyczaj z uchwytem albo uchwytami do noszenia; również rodzaj walizeczki, małej teczki, zazwyczaj ozdobnie wykończonych, używanych poprzez kobiety do noszenia przy sobie drobiazgów; torebka; 3. u samic niektórych ssaków fałd skórny w formie kieszeni, gdzie przebywają i rozwijają się małe

Czym jest Torba znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tabun:
Słownik 1. stado dzikich stepowych koni; 2. trwała substancja trująca stosowana jako gaz bojowy torba.
Co znaczy Talerz:
Słownik mające okrągły kształt, wgłębione w środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2. biała plama na pośladkach jelenia, daniela i sarny; 3. instrument perkusyjny składający się z torba.
Co znaczy Tradycja:
Słownik postępowania, obyczaje, poglądy, informacje przechodzące z pokolenia na pokolenie; 2. przekaz prawd wiary pochodzący od ustnego nauczania Jezusa Chrystusa i apostołów, zawarty w pismach apostołów i torba.
Co znaczy Testować:
Słownik 1. przekazywać swój dorobek zapisem testamentowym; 2. nadawać spoinie zewnętrznej w murze nie tynkowanym określony kształt i barwę; 3. badać kogo, co dzięki testu torba.
Co znaczy Taran:
Słownik i średniowieczu machina oblężnicza do burzenia murów, której kluczową częścią była belka o żelaznym zakończeniu, niekiedy mającym kształt baraniej głowy; 2. wystająca z dziobu zaostrzona belka torba.
  • Dodano:
  • Autor: