torba definicja
Słownik TORBA definicja. Czym jest jako opakowanie najczęściej do materiałów sypkich, drobnych; 2.

Czy przydatne?

Definicja Torba

Co oznacza TORBA: 1. podłużny woreczek z papieru albo plastyku, stosowany jako opakowanie najczęściej do materiałów sypkich, drobnych; 2. rodzaj worka różnego kształtu, wykonanego z różnych materiałów, zazwyczaj z uchwytem albo uchwytami do noszenia; również rodzaj walizeczki, małej teczki, zazwyczaj ozdobnie wykończonych, używanych poprzez kobiety do noszenia przy sobie drobiazgów; torebka; 3. u samic niektórych ssaków fałd skórny w formie kieszeni, gdzie przebywają i rozwijają się małe

Czym jest Torba znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tracz:
Słownik zajmujący się piłowaniem kłód drzewa dzięki ręcznej piły; 2. ptak z rzędu blaszkodziobych, charakteryzujący się długim i wąskim dziobem mającym na brzegach ostre ząbki, tworzące rodzaj piły torba co to jest.
Co znaczy Tusz:
Słownik pigmentowa, błyskawicznie schnąca, odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj nierozpuszczalna w wodzie, wykorzystywana do kreślenia, do rysowania piórkiem albo miękkim pędzlem, do torba definicja.
Co znaczy Teza:
Słownik zawierające treść fundamentalną dla jakiejś dziedziny, założenie, które ktoś zamierza udowodnić; 2. w logice założenie, twierdzenie wymagające dowodu, konkluzja, której należy dowieść na podstawie torba co znaczy.
Co znaczy Tartan:
Słownik 1. tworzywo o dużej elastyczności i wytrzymałości stosowane do wykładania bieżni, rozbiegów i rzutni na stadionach sportowych; 2. szkocka tkanina wełniana w różnobarwną kratę torba słownik.
Co znaczy Tkacz:
Słownik zajmujący się towarem tkanin; robotnik w tkalni; 2. ptak z rodz. wikłaczy, budujący gniazda tkane z włókien roślinnych, towarzyszy stadom bawołów, wyjada im pasożyty ze skóry; 3. mrówka żyjąca na torba znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: