torebka definicja
Słownik TOREBKA definicja. Czym jest teczki, koperty, ozdobnie wykończony, regularnie z uchwytem.

Czy przydatne?

Definicja Torebka

Co oznacza TOREBKA: 1. mała torba; 2. element w kształcie małej walizeczki, teczki, koperty, ozdobnie wykończony, regularnie z uchwytem albo uchwytami, stosowany poprzez kobiety do noszenia przy sobie drobiazgów; 3. kulisty twór otaczający coś, jakieś organy, ich części i tym podobne w żywym organizmie; 4. owoc suchy, pękający, wielonasienny, powstały ze zrośnięcia kilku owocolistków, regularnie podzielony wewnątrz na komory, na przykład maku

Czym jest Torebka znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tytan:
Słownik greckiej każdy z olbrzymów, dzieci Urana (boga nieba) i Gai (bogini ziemi), którzy stoczyli z Zeusem walkę o władzę nad światem i zostali strąceni do Tartaru; 2. człowiek ogromnego wzrostu i wielkiej torebka co znaczy.
Co znaczy Trojaczek:
Słownik 1. troje dzieci urodzonych w trakcie jednego porodu; 2. połączone trzy garnuszki torebka krzyżówka.
Co znaczy Test:
Słownik 1. obiektywna próba, której wyniki ujmowane są ilościowo, służąca w celu uzyskania odpowiedzi na określone pytania; 2. obraz kontrolny w odbiorniku telewizyjnym torebka co to jest.
Co znaczy Tarczówka:
Słownik 1. obrabiarka do piłowania drewna, gdzie mają wykorzystanie piły tarczowe; 2. pluskwiak równoskrzydły drapieżny, tępiący szkodniki leśne torebka słownik.
Co znaczy Trzęsionka:
Słownik 1. trzęsienie się z zimna, ze strachu, ze zdenerwowania albo w trakcie jazdy po złej, wyboistej drodze; 2. słoma pomieszana z sianem stosowana jako pokarm dla bydła torebka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: