torowiec definicja
Słownik Torowiec definicja. Czym jest naprawą i konserwacją torów tramwajowych, kolejowych; 2.

Czy przydatne?

Definicja Torowiec

Co oznacza TOROWIEC: 1. robotnik wykonujący prace powiązane z układaniem, naprawą i konserwacją torów tramwajowych, kolejowych; 2. kolarz, motocyklista i tym podobne biorący udział w wyścigach na torze

Czym jest Torowiec znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Taras:
Słownik część budynku, otoczona balustradą, umieszczona na parterze, na piętrze albo na płaskim dachu; 2. naturalne albo sztuczne schodkowe wzniesienie terenu przechodzące stromym spadkiem w nizinę albo torowiec.
Co znaczy Traktat:
Słownik 1. istotna umowa międzynarodowa o charakterze politycznym, handlowym i tym podobne zawierana w sposób oficjalny i uroczysty; 2. dzieło, rozprawa naukowa torowiec.
Co znaczy Trojaczek:
Słownik 1. troje dzieci urodzonych w trakcie jednego porodu; 2. połączone trzy garnuszki torowiec.
Co znaczy Trójkąt:
Słownik geometryczna złożona z trzech punktów (wierzchołków) płaszczyzny nie leżących na jednej prostej i z trzech odcinków (boków) prostoliniowych łączących te punkty; 2. to, co ma kształt podobny do tej torowiec.
Co znaczy Tryb:
Słownik porządek, zwyczaj załatwiania ustalonych spraw; 2. zęby na kole zębatym albo rowki na walcu albo stożku; 3. kategoria gramatyczna oznaczająca relacja osoby mówiącej do treści zdania, wyrażony formami torowiec.
  • Dodano:
  • Autor: