trąbka definicja
Słownik Trąbka definicja. Czym jest dźwięku i o najwyższej skali w ekipie instrumentów blaszanych.

Czy przydatne?

Definicja Trąbka

Co oznacza TRĄBKA: 1. instrument dęty, blaszany o jasnej, metalicznej barwie dźwięku i o najwyższej skali w ekipie instrumentów blaszanych; 2. jakikolwiek element zwinięty w rurkę przypominający kształtem trąbkę; 3. ssawka u niektórych owadów, na przykład u pszczoły, motyla, wykorzystywana do wypijania soku z kwiatów

Czym jest Trąbka znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trap:
Słownik opuszczane na statku, wykorzystywane do wchodzenia na pokład i schodzenia z niego; również schodki łączące różne pokłady statku; 2. ruchoma część podłogi opuszczająca się pod scenę, zapadnia; 3 trąbka.
Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący trąbka.
Co znaczy Tło:
Słownik przestrzeni, przed którym występują elementy znajdujące się bliżej osoby obserwującej, część obrazu na dalszym planie; 2. jednolita barwa czegoś (tkaniny, ściany i tym podobne), na której jest wzór trąbka.
Co znaczy Tryton:
Słownik 1. odległość kwarty zwiększonej albo kwinty zmniejszonej równa trzem całym tonom; 2. złożony z trzech tonów; 3. jądro trytu, ciężkiego izotopu wodoru trąbka.
Co znaczy Translacja:
Słownik radiofonii i telewizji urządzenie samoczynnie odbierające i powtórnie nadające odebrane sygnały; służące między innymi do wzmocnienia sygnałów, poprawy jakości odbioru albo zmiany mechanizmu trąbka.
  • Dodano:
  • Autor: