trącić definicja
Słownik TRĄCIĆ definicja. Czym jest 1. lekko uderzyć; 2. wydzielać słabą, niemiłą woń. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Trącić

Co oznacza TRĄCIĆ: 1. lekko uderzyć; 2. wydzielać słabą, niemiłą woń

Czym jest Trącić znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tragizm:
Słownik konfliktowej prowadząca do nieuniknionej klęski jednostkę wartościowszą, uczestniczącą w konflikcie; 2. splot nieszczęśliwych okoliczności stwarzających sytuację bez wyjścia, której grozi trącić co to jest.
Co znaczy Termin:
Słownik jakaś czynność powinna być wykonana, czas wyznaczony na wykonanie jakiejś czynności, na dopełnienie jakichś warunków; 2. słowo albo połączenie wyrazowe o specjalnym, konwencjonalnie ustalonym trącić definicja.
Co znaczy Talkowy:
Słownik 1. związany z krzemianem magnezu, minerałem używanym do produkcji kredek, pudru i jako środek przeciwdziałający sklejaniu się czego; 2. związany z motkiem nici, przędzy zdjętych z motowidła trącić co znaczy.
Co znaczy Teatr:
Słownik polegająca na realizowaniu scenicznych utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów albo adaptowanych poprzez reżysera, obejmująca także operę, balet, pantomimę, rewię i tym podobne trącić słownik.
Co znaczy Truć:
Słownik 1. wprowadzać do organizmu substancję wywołującą chorobę albo śmierć; 2. mówić, zazwyczaj długo, rzeczy oczywiste w sposób męczący słuchacza, ględzić trącić znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: