tradycja definicja
Słownik Tradycja definicja. Czym jest przechodzące z pokolenia na pokolenie; 2. przekaz prawd wiary.

Czy przydatne?

Definicja Tradycja

Co oznacza TRADYCJA: 1. zasady postępowania, obyczaje, poglądy, informacje przechodzące z pokolenia na pokolenie; 2. przekaz prawd wiary pochodzący od ustnego nauczania Jezusa Chrystusa i apostołów, zawarty w pismach apostołów i Ojców Kościoła, w orzeczeniach soborów itp

Czym jest Tradycja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Testować:
Słownik 1. przekazywać swój dorobek zapisem testamentowym; 2. nadawać spoinie zewnętrznej w murze nie tynkowanym określony kształt i barwę; 3. badać kogo, co dzięki testu tradycja.
Co znaczy Tłuk:
Słownik 1. narzędzie z kamienia stosowane w dawnych czasach do rozbijania, tłuczenia, obrabiania czegoś; 2. człowiek niewiele rozgarnięty, tępak tradycja.
Co znaczy Tuleja:
Słownik rozszerzona na jednym końcu, zrobiona z papieru, kartonu, blachy i tym podobne; 2. obiekt konstrukcyjny niektórych maszyn, na przykład silników tłokowych, w formie krótkiego odcinka rury, zazwyczaj tradycja.
Co znaczy Trasa:
Słownik komunikacyjny, linia komunikacyjna; 2. droga do przebycia, droga, którą się przebywa; 3. linia wytyczona w terenie albo naniesiona na mapę, wyznaczająca na przestrzeni albo na mapie oś jakiejś drogi tradycja.
Co znaczy Trzytonowy:
Słownik 1. złożony z trzech tonów; 2. mający wagę trzech ton tradycja.
  • Dodano:
  • Autor: