tragizm definicja
Słownik Tragizm definicja. Czym jest klęski jednostkę wartościowszą, uczestniczącą w konflikcie; 2.

Czy przydatne?

Definicja Tragizm

Co oznacza TRAGIZM: 1. cecha sytuacji konfliktowej prowadząca do nieuniknionej klęski jednostkę wartościowszą, uczestniczącą w konflikcie; 2. splot nieszczęśliwych okoliczności stwarzających sytuację bez wyjścia, której grozi nieszczęśliwe zakończenie

Czym jest Tragizm znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tor:
Słownik których porusza się jakieś ciało; 2. dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej odległości, osadzone na podkładach spoczywających na odpowiednim podłożu, umożliwiające przejazd tragizm.
Co znaczy Tygrys:
Słownik 1. drapieżny ssak z rodz. kotów, o ubarwieniu od jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie II wojny światowej czołg niemiecki ciężkiego typu tragizm.
Co znaczy Topos:
Słownik 1. zasada, obiekt jakiejś kultury; podstawa rozumowania, utarty, ogólnie przyjęty sąd; 2. konwencjonalny motyw i obraz, elementarna cząstka tematyczno stylistyczna tragizm.
Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący tragizm.
Co znaczy Transkrypcja:
Słownik pisowni opartej na zasadzie ścisłej odpowiedniości głosek i liter, pisownia fonetyczna; zastępowanie w pisowni wyrazów jednej konwencji graficznej inną; 2. opracowanie utworu muzycznego na inny tragizm.
  • Dodano:
  • Autor: