tramp definicja
Słownik Tramp definicja. Czym jest nieregularne rejsy do różnych portów w zależności od potrzeb i.

Czy przydatne?

Definicja Tramp

Co oznacza TRAMP: 1. człowiek lubiący wędrować; 2. statek towarowy odbywający nieregularne rejsy do różnych portów w zależności od potrzeb i możliwości przewozowych

Czym jest Tramp znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trampolina:
Słownik 1. elastyczna deska umożliwiająca wysokie wybicie się; 2. wieża spadochronowa wykorzystywana skoczkom do ćwiczeń tramp.
Co znaczy Testować:
Słownik 1. przekazywać swój dorobek zapisem testamentowym; 2. nadawać spoinie zewnętrznej w murze nie tynkowanym określony kształt i barwę; 3. badać kogo, co dzięki testu tramp.
Co znaczy Terma:
Słownik grzejnik gazowy albo elektryczny do wody dla potrzeb domowych; 2. źródło, którego woda ma temperaturę wyższą od średniej temperatury rocznej danego obszaru; cieplica; 3. w starożytnym Rzymie tramp.
Co znaczy Temblak:
Słownik trójkątna chusta zawieszona na karku chorego, podtrzymująca i częściowo unieruchamiająca zgiętą w łokciu chorą rękę; 2. pasek z chwaścikiem zawieszony przy rękojeści broni siecznej, zakładany na dłoń tramp.
Co znaczy Tyran:
Słownik 1. człowiek okrutny, bezwzględny, wymuszający posłuszeństwo, narzucający otoczeniu własną wolę; 2. w starożytnej Grecji jedynowładca, który dochodził do władzy poprzez zamach stanu tramp.
  • Dodano:
  • Autor: