transformacja definicja
Słownik Transformacja definicja. Czym jest przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z.

Czy przydatne?

Definicja Transformacja

Co oznacza TRANSFORMACJA: 1. mechanizm przemiany; przeobrażenie, przekształcenie; 2. przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z jednej kategorii mowy do drugiej, na przykład od czasownika zwisać w rzeczownik zwis; 3. przekształcanie, przekształcenie jednej konstrukcji składniowej w inną, bez zmiany jej treści; 4. podporządkowanie elementom jednego zbioru, na przykład punktom pewnej figury, przedmiotów innego zbioru, na przykład punktów innej figury

Czym jest Transformacja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trabant:
Słownik wytwarzanych w dawnych Niemczech (NRD) popularnych, małolitrażowych samochodów osobowych o silniku dwusuwowym; 2. w średniowieczu żołnierz należący do straży przybocznej monarchy albo jakiegoś transformacja.
Co znaczy Tężeć:
Słownik 1. przechodzić ze stanu ciekłego w stan stały, stawać się gęstym, twardym, ścinać się; 2. stawać się nieruchomym, sztywnym; 3. stawać się mocniejszym, intensywniejszym transformacja.
Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący transformacja.
Co znaczy Tabor:
Słownik przewozu osób albo towarów; 2. zespół środków transportowych wiozących zaopatrzenie dla wojska, na przykład żywność, amunicję; 3. większa ekipa ludzi wędrujących razem albo zebranych na postoju; 4 transformacja.
Co znaczy Tetryczenie:
Słownik 1. zrzędzenie; 2. stawanie się człowiekiem zgryźliwym i zgorzkniałym transformacja.
  • Dodano:
  • Autor: