transformacja definicja
Słownik Transformacja definicja. Czym jest przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z.

Czy przydatne?

Definicja Transformacja

Co oznacza TRANSFORMACJA: 1. mechanizm przemiany; przeobrażenie, przekształcenie; 2. przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z jednej kategorii mowy do drugiej, na przykład od czasownika zwisać w rzeczownik zwis; 3. przekształcanie, przekształcenie jednej konstrukcji składniowej w inną, bez zmiany jej treści; 4. podporządkowanie elementom jednego zbioru, na przykład punktom pewnej figury, przedmiotów innego zbioru, na przykład punktów innej figury

Czym jest Transformacja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trajkot:
Słownik 1. szybkie, głośne mówienie, paplanie; 2. odgłosy strzałów, pracy silnika transformacja.
Co znaczy Transkrypcja:
Słownik pisowni opartej na zasadzie ścisłej odpowiedniości głosek i liter, pisownia fonetyczna; zastępowanie w pisowni wyrazów jednej konwencji graficznej inną; 2. opracowanie utworu muzycznego na inny transformacja.
Co znaczy Trap:
Słownik opuszczane na statku, wykorzystywane do wchodzenia na pokład i schodzenia z niego; również schodki łączące różne pokłady statku; 2. ruchoma część podłogi opuszczająca się pod scenę, zapadnia; 3 transformacja.
Co znaczy Talia:
Słownik nad biodrami; 2. część sukni, okrycia i tym podobne przylegająca do fragmentu tułowia; 3. komplet kart do gry; 4. urządzenie złożone z ruchomych bloków i lin, wykorzystywane do podnoszenia albo transformacja.
Co znaczy Taktyka:
Słownik 1. sposób, sposób postępowania, mająca doprowadzić do osiągnięcia określonego celu; 2. część sztuki wojennej, obejmująca teorię i praktykę prowadzenia walki poprzez jednostki różnych rodzajów wojsk transformacja.
  • Dodano:
  • Autor: