transformacja definicja
Słownik Transformacja definicja. Czym jest przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z.

Czy przydatne?

Definicja Transformacja

Co oznacza TRANSFORMACJA: 1. mechanizm przemiany; przeobrażenie, przekształcenie; 2. przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z jednej kategorii mowy do drugiej, na przykład od czasownika zwisać w rzeczownik zwis; 3. przekształcanie, przekształcenie jednej konstrukcji składniowej w inną, bez zmiany jej treści; 4. podporządkowanie elementom jednego zbioru, na przykład punktom pewnej figury, przedmiotów innego zbioru, na przykład punktów innej figury

Czym jest Transformacja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tercja:
Słownik o wielkości szesnastu punktów typograficznych; 2. różnica wysokości dwóch dźwięków, z których drugi dźwięk w relacji do pierwszego znajduje się na trzecim (następnym) stopniu gamy diatonicznej; 3. w transformacja.
Co znaczy Toczyć:
Słownik posuwać coś; 2. czynić coś w dalszym ciągu; 3. obrabiać coś skrawaniem na tokarce nadając odpowiedni kształt; 4. nadawać kształt wyrobom ceramicznym na obracającym się kole garncarskim; 5. niszczyć transformacja.
Co znaczy Talerz:
Słownik mające okrągły kształt, wgłębione w środku, przeznaczone do podawania i jedzenia różnych potraw; 2. biała plama na pośladkach jelenia, daniela i sarny; 3. instrument perkusyjny składający się z transformacja.
Co znaczy Trajkot:
Słownik 1. szybkie, głośne mówienie, paplanie; 2. odgłosy strzałów, pracy silnika transformacja.
Co znaczy Taras:
Słownik część budynku, otoczona balustradą, umieszczona na parterze, na piętrze albo na płaskim dachu; 2. naturalne albo sztuczne schodkowe wzniesienie terenu przechodzące stromym spadkiem w nizinę albo transformacja.
  • Dodano:
  • Autor: