translacja definicja
Słownik TRANSLACJA definicja. Czym jest samoczynnie odbierające i powtórnie nadające odebrane.

Czy przydatne?

Definicja Translacja

Co oznacza TRANSLACJA: 1. w telegrafii, radiofonii i telewizji urządzenie samoczynnie odbierające i powtórnie nadające odebrane sygnały; służące między innymi do wzmocnienia sygnałów, poprawy jakości odbioru albo zmiany mechanizmu transmisji; 2. dawniej przekład, tłumaczenie

Czym jest Translacja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trzon:
Słownik zasadnicza, podstawowa część czegoś; 2. najgrubsza i najszersza część macicy, zaczynająca się ponad ujść jajowodów macicznych; 3. kluczowa część kolumny, słup; 4. nadziemna część grzyba, na której translacja co znaczy.
Co znaczy Tchórz:
Słownik 1. człowiek łatwo ulegający uczuciu strachu i nie potrafiący zapanować nad nim, gdy zachodzi potrzeba działania; 2. ssak drapieżny z rodz. łasicowatych, o cennym, kasztanowym futrze translacja krzyżówka.
Co znaczy Transformacja:
Słownik przemiany; przeobrażenie, przekształcenie; 2. przekształcenie wyrazu opierające na jego przejściu z jednej kategorii mowy do drugiej, na przykład od czasownika zwisać w rzeczownik zwis; 3 translacja co to jest.
Co znaczy Tabun:
Słownik 1. stado dzikich stepowych koni; 2. trwała substancja trująca stosowana jako gaz bojowy translacja słownik.
Co znaczy Tekstura:
Słownik odmiana drukarskiego pisma gotyckiego wzorowana na ręcznym piśmie średniowiecznych ksiąg religijnych, charakteryzująca się w miarę wąskim rysunkiem i ostrymi łamanymi łukami liter; 2. budowa translacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: