trap definicja
Słownik Trap definicja. Czym jest wchodzenia na pokład i schodzenia z niego; również schodki.

Czy przydatne?

Definicja Trap

Co oznacza TRAP: 1. ruchome schodki opuszczane na statku, wykorzystywane do wchodzenia na pokład i schodzenia z niego; również schodki łączące różne pokłady statku; 2. ruchoma część podłogi opuszczająca się pod scenę, zapadnia; 3. jedna z dwóch konkurencji w strzelaniu do rzutków z myśliwskiej broni śrutowej

Czym jest Trap znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tusza:
Słownik 1. figura, postać człowieka ujmowana z racji na wielkość, zazwyczaj pełna, dość otyła; 2. ubite zwierzę rzeźne hodowlane po wstępnej obróbce poubojowej trap.
Co znaczy Tumanienie:
Słownik 1. mącenie komuś w głowie, mamienie, ogłupianie; 2. stawanie się tumanem, głupienie trap.
Co znaczy Trzęsionka:
Słownik 1. trzęsienie się z zimna, ze strachu, ze zdenerwowania albo w trakcie jazdy po złej, wyboistej drodze; 2. słoma pomieszana z sianem stosowana jako pokarm dla bydła trap.
Co znaczy Teatr:
Słownik polegająca na realizowaniu scenicznych utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów albo adaptowanych poprzez reżysera, obejmująca także operę, balet, pantomimę, rewię i tym podobne trap.
Co znaczy Tracz:
Słownik zajmujący się piłowaniem kłód drzewa dzięki ręcznej piły; 2. ptak z rzędu blaszkodziobych, charakteryzujący się długim i wąskim dziobem mającym na brzegach ostre ząbki, tworzące rodzaj piły trap.
  • Dodano:
  • Autor: