trasować definicja
Słownik TRASOWAĆ definicja. Czym jest przekazywać płatność weksla, obarczać kogo płatnością weksla.

Czy przydatne?

Definicja Trasować

Co oznacza TRASOWAĆ: 1. wytyczać kierunek drogi w terenie albo na mapie; 2. przekazywać płatność weksla, obarczać kogo płatnością weksla

Czym jest Trasować znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Talkowy:
Słownik 1. związany z krzemianem magnezu, minerałem używanym do produkcji kredek, pudru i jako środek przeciwdziałający sklejaniu się czego; 2. związany z motkiem nici, przędzy zdjętych z motowidła trasować co znaczy.
Co znaczy Tradycja:
Słownik postępowania, obyczaje, poglądy, informacje przechodzące z pokolenia na pokolenie; 2. przekaz prawd wiary pochodzący od ustnego nauczania Jezusa Chrystusa i apostołów, zawarty w pismach apostołów i trasować krzyżówka.
Co znaczy Teatr:
Słownik polegająca na realizowaniu scenicznych utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów albo adaptowanych poprzez reżysera, obejmująca także operę, balet, pantomimę, rewię i tym podobne trasować co to jest.
Co znaczy Tchórz:
Słownik 1. człowiek łatwo ulegający uczuciu strachu i nie potrafiący zapanować nad nim, gdy zachodzi potrzeba działania; 2. ssak drapieżny z rodz. łasicowatych, o cennym, kasztanowym futrze trasować słownik.
Co znaczy Tumanienie:
Słownik 1. mącenie komuś w głowie, mamienie, ogłupianie; 2. stawanie się tumanem, głupienie trasować czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: