trawers definicja
Słownik Trawers definicja. Czym jest kierunku głębokiego miejsca w korycie rzeki; 2. lot poziomy po.

Czy przydatne?

Definicja Trawers

Co oznacza TRAWERS: 1. urządzenie w formie grobli, prowadzące od brzegu w kierunku głębokiego miejsca w korycie rzeki; 2. lot poziomy po kursie skośnym do linii symetrii samolotu, spowodowany wiatrem z boku albo lekkim skrzyżowaniem sterów; 3. kierunek prostopadły do płaszczyzny symetrii płynącego statku; 4. szlak wysokogórski prowadzący w poprzek zbocza albo ściany górskiej; 5. przebywanie odcinka trasy górskiej ukosem albo w poprzek; 6. belka poprzeczna; 7. człon złączający dwie równoległe do siebie części maszyn

Czym jest Trawers znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący trawers.
Co znaczy Torebka:
Słownik element w kształcie małej walizeczki, teczki, koperty, ozdobnie wykończony, regularnie z uchwytem albo uchwytami, stosowany poprzez kobiety do noszenia przy sobie drobiazgów; 3. kulisty twór trawers.
Co znaczy Tusz:
Słownik pigmentowa, błyskawicznie schnąca, odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj nierozpuszczalna w wodzie, wykorzystywana do kreślenia, do rysowania piórkiem albo miękkim pędzlem, do trawers.
Co znaczy Trojaczek:
Słownik 1. troje dzieci urodzonych w trakcie jednego porodu; 2. połączone trzy garnuszki trawers.
Co znaczy Trąba:
Słownik instrument muzyczny, bezstroikowy; 2. gwałtowny wir powietrza powstający w chmurze burzowej, mający postać kolumny albo leja zwisającego z chmury i sięgającego powierzchni gruntu albo powierzchni trawers.
  • Dodano:
  • Autor: