trójkąt definicja
Słownik Trójkąt definicja. Czym jest wierzchołków) płaszczyzny nie leżących na jednej prostej i z.

Czy przydatne?

Definicja Trójkąt

Co oznacza TRÓJKĄT: 1. figura geometryczna złożona z trzech punktów (wierzchołków) płaszczyzny nie leżących na jednej prostej i z trzech odcinków (boków) prostoliniowych łączących te punkty; 2. to, co ma kształt podobny do tej figury geometrycznej; 3. instrument perkusyjny o nieokreślonej wysokości dźwięku, pręt metalowy w kształcie nie domkniętego trójkąta, uderzany metalową albo drewnianą pałeczką, stosowany w kapelach janczarskich

Czym jest Trójkąt znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tuleja:
Słownik rozszerzona na jednym końcu, zrobiona z papieru, kartonu, blachy i tym podobne; 2. obiekt konstrukcyjny niektórych maszyn, na przykład silników tłokowych, w formie krótkiego odcinka rury, zazwyczaj trójkąt.
Co znaczy Tekstura:
Słownik odmiana drukarskiego pisma gotyckiego wzorowana na ręcznym piśmie średniowiecznych ksiąg religijnych, charakteryzująca się w miarę wąskim rysunkiem i ostrymi łamanymi łukami liter; 2. budowa trójkąt.
Co znaczy Tykać Się:
Słownik 1. brać się do czego, zajmować się czym; 2. mówić sobie wzajemnie ty trójkąt.
Co znaczy Tunika:
Słownik 1. krótka spódniczka noszona na wąskiej sukni; 2. spodnia szata z lekkiej, nie barwionej tkaniny wełnianej, zazwyczaj bez rękawów, noszona poprzez mężczyzn i kobiety w starożytnym Rzymie trójkąt.
Co znaczy Tlenowiec:
Słownik 1. organizm mogący żyć i rozwijać się jedynie w obecności tlenu atmosferycznego; 2. pierwiastek chemiczny należący do VI ekipy głównej układu okresowego trójkąt.
  • Dodano:
  • Autor: