trójkąt definicja
Słownik Trójkąt definicja. Czym jest wierzchołków) płaszczyzny nie leżących na jednej prostej i z.

Czy przydatne?

Definicja Trójkąt

Co oznacza TRÓJKĄT: 1. figura geometryczna złożona z trzech punktów (wierzchołków) płaszczyzny nie leżących na jednej prostej i z trzech odcinków (boków) prostoliniowych łączących te punkty; 2. to, co ma kształt podobny do tej figury geometrycznej; 3. instrument perkusyjny o nieokreślonej wysokości dźwięku, pręt metalowy w kształcie nie domkniętego trójkąta, uderzany metalową albo drewnianą pałeczką, stosowany w kapelach janczarskich

Czym jest Trójkąt znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tarka:
Słownik 1. płytka blaszana albo plastykowa, z dziurkami o ostrych brzegach, wykorzystywana do tarcia czegoś; 2. owoc tarniny trójkąt.
Co znaczy Tarczówka:
Słownik 1. obrabiarka do piłowania drewna, gdzie mają wykorzystanie piły tarczowe; 2. pluskwiak równoskrzydły drapieżny, tępiący szkodniki leśne trójkąt.
Co znaczy Tarcza:
Słownik kształcie okrągłej albo podłużnej płyty z metalu albo drewna pokryte skórą lub blachą wykorzystywane do osłaniania się przed nieprzyjacielem, stosowane w starożytności i średniowieczu i dziś poprzez trójkąt.
Co znaczy Tryumf:
Słownik 1. zwycięstwo nad przeciwnikiem; 2. duma, zadowolenie z odniesionego zwycięstwa, sukcesu; 3. w starożytnym Rzymie uroczysty wjazd zwycięskiego wodza do stolicy; potem także uroczystość ze względu trójkąt.
Co znaczy Taśma:
Słownik wykonane z tkaniny, gumy, tworzyw sztucznych i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga przeciągnięta wzdłuż mety biegu, przerywana poprzez zwycięzcę kończącego bieg; 3. część przenośnika trójkąt.
  • Dodano:
  • Autor: