tropik definicja
Słownik TROPIK definicja. Czym jest wilgotnym, leżący pomiędzy zwrotnikami Raka i Koziorożca; 2.

Czy przydatne?

Definicja Tropik

Co oznacza TROPIK: 1. region na kuli ziemskiej o klimacie gorącym i na ogół wilgotnym, leżący pomiędzy zwrotnikami Raka i Koziorożca; 2. lekka, cienka tkanina z wełny łączonej z przędzą z włókien sztucznych albo syntetycznych; 3. nakrycie namiotu umieszczone w niewielkiej odległości, w szczególności od górnej jego płaszczyzny, chroniące wnętrze namiotu przed nadmiernym przemakaniem, nagrzewaniem albo oziębianiem się

Czym jest Tropik znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tłumić:
Słownik 1. stosować środki zmierzające do likwidacji czegoś; 2. opanowywać jakiś odruch, nie okazywać po sobie czegoś; 3. sprawiać, iż coś jest niewiele słyszalne, uniemożliwiać słyszenie czegoś tropik co znaczy.
Co znaczy Torowiec:
Słownik 1. robotnik wykonujący prace powiązane z układaniem, naprawą i konserwacją torów tramwajowych, kolejowych; 2. kolarz, motocyklista i tym podobne biorący udział w wyścigach na torze tropik krzyżówka.
Co znaczy Teczka:
Słownik torba z krótkim uchwytem, przeznaczona do przenoszenia różnych elementów, w szczególności książek, zeszytów, akt; 2. okładka papierowa, tekturowa, plastykowa z zawiązaniem albo bez, wykorzystywana do tropik co to jest.
Co znaczy Trampolina:
Słownik 1. elastyczna deska umożliwiająca wysokie wybicie się; 2. wieża spadochronowa wykorzystywana skoczkom do ćwiczeń tropik słownik.
Co znaczy Trusia:
Słownik 1. królik; 2. człowiek bojaźliwy, cichy, milczący tropik czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: