tuleja definicja
Słownik TULEJA definicja. Czym jest kartonu, blachy i tym podobne; 2. obiekt konstrukcyjny.

Czy przydatne?

Definicja Tuleja

Co oznacza TULEJA: 1. rurka rozszerzona na jednym końcu, zrobiona z papieru, kartonu, blachy i tym podobne; 2. obiekt konstrukcyjny niektórych maszyn, na przykład silników tłokowych, w formie krótkiego odcinka rury, zazwyczaj walcowej

Czym jest Tuleja znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Troska:
Słownik 1. uczucie niepokoju spowodowane trudną sytuacją albo przewidywaniem, możliwością zaistnienia takiej sytuacji; 2. dbałość o coś, zabieganie o coś tuleja co to jest.
Co znaczy Teatr:
Słownik polegająca na realizowaniu scenicznych utworów literackich, przeznaczonych na scenę poprzez autorów albo adaptowanych poprzez reżysera, obejmująca także operę, balet, pantomimę, rewię i tym podobne tuleja definicja.
Co znaczy Tykać:
Słownik 1. zbliżać się aż do bezpośredniego kontaktu; 2. dotyczyć czego, mieć związek z czym; 3. o niektórych mechanizmach (raczej zegarowych); 4. zwracać się do kogo w formie drugiej osoby liczby poj tuleja co znaczy.
Co znaczy Trefić:
Słownik 1. układać włosy w loki, fryzować; 2. uczynić trefnym tuleja słownik.
Co znaczy Tunel:
Słownik przejście wykopane pod ziemią albo wykute w skale, odpowiednio obudowane, wykonane w celu przeprowadzenia linii komunikacyjnej, na przykład drogi, torów kolejowych, ulicy; 2. poziome wyrobisko tuleja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: