tusz definicja
Słownik Tusz definicja. Czym jest odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj.

Czy przydatne?

Definicja Tusz

Co oznacza TUSZ: 1. farba wodna, pigmentowa, błyskawicznie schnąca, odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj nierozpuszczalna w wodzie, wykorzystywana do kreślenia, do rysowania piórkiem albo miękkim pędzlem, do stemplowania; 2. prysznic; 3. fanfara wykonana poprzez orkiestrę przy powitaniach, wiwatach, toastach i tym podobne; 4. w szermierce dotknięcie bronią ważnego pola trafienia przeciwnika

Czym jest Tusz znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tęgi:
Słownik tuszę, otyły, gruby; 2. dobry na swoim stanowisku, w swoim zawodzie, w swojej dziedzinie; wartościowy, zdolny; 3. wykonany z siłą, będący symptomem siły fizycznej; 4. odznaczający się sporym tusz.
Co znaczy Tama:
Słownik formie wału z piasku, kamieni, betonu i tym podobne wznoszona przy regulacji rzeki, na przykład w celu przesunięcia jej koryta, ochrony brzegu; 2. budowla odgradzająca w kopalni jedną część wyrobiska tusz.
Co znaczy Tor:
Słownik których porusza się jakieś ciało; 2. dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej odległości, osadzone na podkładach spoczywających na odpowiednim podłożu, umożliwiające przejazd tusz.
Co znaczy Twardziel:
Słownik drewna w starszych pniach drzew, znajdująca się pomiędzy bielem a rdzeniem, złożona z komórek martwych, nie biorąca udziału w przewodzeniu wody; 2. człowiek twardy, nieustępliwy, bezwzględny tusz.
Co znaczy Trojaczek:
Słownik 1. troje dzieci urodzonych w trakcie jednego porodu; 2. połączone trzy garnuszki tusz.
  • Dodano:
  • Autor: