tusz definicja
Słownik Tusz definicja. Czym jest odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj.

Czy przydatne?

Definicja Tusz

Co oznacza TUSZ: 1. farba wodna, pigmentowa, błyskawicznie schnąca, odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj nierozpuszczalna w wodzie, wykorzystywana do kreślenia, do rysowania piórkiem albo miękkim pędzlem, do stemplowania; 2. prysznic; 3. fanfara wykonana poprzez orkiestrę przy powitaniach, wiwatach, toastach i tym podobne; 4. w szermierce dotknięcie bronią ważnego pola trafienia przeciwnika

Czym jest Tusz znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Trakt:
Słownik 1. szlak komunikacyjny; droga, gościniec; 2. ciąg pomieszczeń w budynku, umieszczonych na jednej osi; 3. ciąg, bieg, tok tusz.
Co znaczy Trącić:
Słownik 1. lekko uderzyć; 2. wydzielać słabą, niemiłą woń tusz.
Co znaczy Trąbka:
Słownik blaszany o jasnej, metalicznej barwie dźwięku i o najwyższej skali w ekipie instrumentów blaszanych; 2. jakikolwiek element zwinięty w rurkę przypominający kształtem trąbkę; 3. ssawka u niektórych tusz.
Co znaczy Torba:
Słownik woreczek z papieru albo plastyku, stosowany jako opakowanie najczęściej do materiałów sypkich, drobnych; 2. rodzaj worka różnego kształtu, wykonanego z różnych materiałów, zazwyczaj z uchwytem albo tusz.
Co znaczy Tłok:
Słownik nagromadzenie ludzi albo rzadziej jakichś elementów; 2. obiekt silnika parowego, spalinowego, pompy i tym podobne, mający kształt walca albo krążka, poruszający się w cylindrze ruchem posuwisto tusz.
  • Dodano:
  • Autor: