tusz definicja
Słownik TUSZ definicja. Czym jest odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj.

Czy przydatne?

Definicja Tusz

Co oznacza TUSZ: 1. farba wodna, pigmentowa, błyskawicznie schnąca, odznaczająca się nasyconą barwą i połyskiem, zazwyczaj nierozpuszczalna w wodzie, wykorzystywana do kreślenia, do rysowania piórkiem albo miękkim pędzlem, do stemplowania; 2. prysznic; 3. fanfara wykonana poprzez orkiestrę przy powitaniach, wiwatach, toastach i tym podobne; 4. w szermierce dotknięcie bronią ważnego pola trafienia przeciwnika

Czym jest Tusz znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Termin:
Słownik jakaś czynność powinna być wykonana, czas wyznaczony na wykonanie jakiejś czynności, na dopełnienie jakichś warunków; 2. słowo albo połączenie wyrazowe o specjalnym, konwencjonalnie ustalonym tusz co to jest.
Co znaczy Torowiec:
Słownik 1. robotnik wykonujący prace powiązane z układaniem, naprawą i konserwacją torów tramwajowych, kolejowych; 2. kolarz, motocyklista i tym podobne biorący udział w wyścigach na torze tusz definicja.
Co znaczy Targ:
Słownik towarów odbywające się w określone dni tygodnia na wydzielonym miejscu; 2. spór o cenę pomiędzy kupującym, który chce zapłacić jak najmniej, a sprzedającym, któremu zależy na uzyskaniu ceny wyższej tusz co znaczy.
Co znaczy Trzonek:
Słownik 1. rękojeść, uchwyt, rączka; 2. część grzybni wytwarzająca konidia wykorzystywane do rozmnażania bezpłciowego tusz słownik.
Co znaczy Trójkąt:
Słownik geometryczna złożona z trzech punktów (wierzchołków) płaszczyzny nie leżących na jednej prostej i z trzech odcinków (boków) prostoliniowych łączących te punkty; 2. to, co ma kształt podobny do tej tusz znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: