twardziel definicja
Słownik Twardziel definicja. Czym jest znajdująca się pomiędzy bielem a rdzeniem, złożona z komórek.

Czy przydatne?

Definicja Twardziel

Co oznacza TWARDZIEL: 1. wewnętrzna część drewna w starszych pniach drzew, znajdująca się pomiędzy bielem a rdzeniem, złożona z komórek martwych, nie biorąca udziału w przewodzeniu wody; 2. człowiek twardy, nieustępliwy, bezwzględny, wytrzymały, nieugięty

Czym jest Twardziel znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Toaleta:
Słownik 1. elegancki strój, zazwyczaj damski; 2. mycie, czesanie się, ubieranie się, strojenie się i tym podobne; 3. umywalnia, klozet w lokalu publicznym twardziel.
Co znaczy Trał:
Słownik 1. sieć rybacka w kształcie dużego worka ciągniona za statkiem po dnie morza; 2. urządzenie przymocowywane naprzód czołgu wykorzystywane do rozminowywania terenu twardziel.
Co znaczy Taśma:
Słownik wykonane z tkaniny, gumy, tworzyw sztucznych i tym podobne, o różnorodnym wykorzystaniu; 2. wstęga przeciągnięta wzdłuż mety biegu, przerywana poprzez zwycięzcę kończącego bieg; 3. część przenośnika twardziel.
Co znaczy Tyk:
Słownik 1. jedno tyknięcie, na przykład zegara; 2. gęste matowe czerwone płótno stosowane na wsypy twardziel.
Co znaczy Torowy:
Słownik 1. związany z drogą poruszania się przedmiotu, 2. trasa przeznaczona do rozgrywania zawodów sportowych, 3. ciąg ułożonych szyn; 4. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu Th twardziel.
  • Dodano:
  • Autor: