tygrys definicja
Słownik Tygrys definicja. Czym jest jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie.

Czy przydatne?

Definicja Tygrys

Co oznacza TYGRYS: 1. drapieżny ssak z rodz. kotów, o ubarwieniu od jasnożółtego do rdzawobrunatnego w czarne pręgi; 2. w momencie II wojny światowej czołg niemiecki ciężkiego typu

Czym jest Tygrys znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tonowy:
Słownik 1. mający ciężar równy jednej tonie; 2. związany z białą glinką do malowania sufitów i ścian tygrys.
Co znaczy Trójkąt:
Słownik geometryczna złożona z trzech punktów (wierzchołków) płaszczyzny nie leżących na jednej prostej i z trzech odcinków (boków) prostoliniowych łączących te punkty; 2. to, co ma kształt podobny do tej tygrys.
Co znaczy Tor:
Słownik których porusza się jakieś ciało; 2. dwa równoległe ciągi szyn znajdujące się w ustalonej wzajemnej odległości, osadzone na podkładach spoczywających na odpowiednim podłożu, umożliwiające przejazd tygrys.
Co znaczy Tropik:
Słownik ziemskiej o klimacie gorącym i na ogół wilgotnym, leżący pomiędzy zwrotnikami Raka i Koziorożca; 2. lekka, cienka tkanina z wełny łączonej z przędzą z włókien sztucznych albo syntetycznych; 3 tygrys.
Co znaczy Tyka:
Słownik tyczka; 2. u samca jelenia, daniela i sarny jedna z dwóch odnóg wyrastających z czaszki; 3. symbol nawigacyjny w formie drąga z wiechą, kulą i tym podobne do oznaczania toru wodnego albo mielizn tygrys.
  • Dodano:
  • Autor: