tytuł definicja
Słownik TYTUŁ definicja. Czym jest albo poszczególnych jego rozdziałów, nazwa czasopisma, artykułu.

Czy przydatne?

Definicja Tytuł

Co oznacza TYTUŁ: 1. napis, nagłówek książki, dzieła literackiego, naukowego albo poszczególnych jego rozdziałów, nazwa czasopisma, artykułu, również nazwa sztuki teatralnej, filmu, utworu muzycznego, jakiejś imprezy i tym podobne; 2. pozyskana, uzyskana godność, stopień naukowy, zawodowy, również zajmowane stanowisko, pełniona funkcja, pełniony urząd; 3. w społeczeństwie feudalnym albo burżuazyjnym dziedziczna albo nadana nazwa rodowa (na przykład hrabia, baron), oznaczająca godność dożywotnią albo dziedziczną; 4. podstawa czegoś, przyczyna, racja

Czym jest Tytuł znaczenie w Słownik wyrazy T .

Co znaczy Tama:
Słownik formie wału z piasku, kamieni, betonu i tym podobne wznoszona przy regulacji rzeki, na przykład w celu przesunięcia jej koryta, ochrony brzegu; 2. budowla odgradzająca w kopalni jedną część wyrobiska tytuł co znaczy.
Co znaczy Trasa:
Słownik komunikacyjny, linia komunikacyjna; 2. droga do przebycia, droga, którą się przebywa; 3. linia wytyczona w terenie albo naniesiona na mapę, wyznaczająca na przestrzeni albo na mapie oś jakiejś drogi tytuł krzyżówka.
Co znaczy Tykać:
Słownik 1. zbliżać się aż do bezpośredniego kontaktu; 2. dotyczyć czego, mieć związek z czym; 3. o niektórych mechanizmach (raczej zegarowych); 4. zwracać się do kogo w formie drugiej osoby liczby poj tytuł co to jest.
Co znaczy Tyk:
Słownik 1. jedno tyknięcie, na przykład zegara; 2. gęste matowe czerwone płótno stosowane na wsypy tytuł słownik.
Co znaczy Tonik:
Słownik 1. mały ton; 2. napój tonizujący tytuł czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: