ujęcie definicja
Słownik UJĘCIE definicja. Czym jest 2. to, co otacza coś; obramowanie czegoś; 3. urządzenie.

Czy przydatne?

Definicja Ujęcie

Co oznacza UJĘCIE: 1. forma opracowania, sposób, w jaki coś jest przedstawione; 2. to, co otacza coś; obramowanie czegoś; 3. urządzenie, budowla z zespołem urządzeń, wykorzystywane do pobierania wody powierzchniowej, gruntowej albo wody z rzeki, ze zbiornika i do jej uzdatniania, celem dostarczania odbiorcom

Czym jest Ujęcie znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Uśmierzać:
Słownik 1. koić, łagodzić, uspokajać; 2. tłumić, ukrócać, poskramiać ujęcie co to jest.
Co znaczy Ustnik:
Słownik specjalnego papieru, wsunięta w bibułkę papierosową i nie wypełniona tytoniem, stanowiąca część papierosa trzymaną w ustach przy paleniu, część fajki, którą palacz trzyma w ustach w trakcie palenia ujęcie definicja.
Co znaczy Uskok:
Słownik albo w bok; 2. pionowa ściana grani, stromy odcinek trasy górskiej; 3. w architekturze załamanie się dwóch przedmiotów o płaszczyznach do siebie równoległych; 4. pionowe albo ukośne pęknięcie mas ujęcie co znaczy.
Co znaczy Uprzedzać:
Słownik kogoś w jakimś działaniu, występować z czymś przedtem od kogoś innego, ubiegać, wyprzedzać; 2. informować kogoś przedtem o czymś, zapowiadać coś z góry, zawczasu; 3. usposabiać kogoś w pewien sposób ujęcie słownik.
Co znaczy Utkać:
Słownik szpary, miejsca puste czymś w celu zabezpieczenia przed przedostaniem się poprzez nie wody, zimna i tym podobne; 2. powtykać, poustawiać coś gdzieś; pozastawiać coś czymś, upchać; 3. tkając zrobić ujęcie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: