uprzedzać definicja
Słownik UPRZEDZAĆ definicja. Czym jest czymś przedtem od kogoś innego, ubiegać, wyprzedzać; 2.

Czy przydatne?

Definicja Uprzedzać

Co oznacza UPRZEDZAĆ: 1. być szybszym od kogoś w jakimś działaniu, występować z czymś przedtem od kogoś innego, ubiegać, wyprzedzać; 2. informować kogoś przedtem o czymś, zapowiadać coś z góry, zawczasu; 3. usposabiać kogoś w pewien sposób, zazwyczaj nieprzychylnie, do kogoś, do czegoś; zniechęcać do kogoś, do czegoś

Czym jest Uprzedzać znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Urna:
Słownik 1. skrzynka z otworem, do której przy tajnym głosowaniu wrzuca się kartki wyborcze; 2. naczynie grobowe wykorzystywane do przechowywania prochów zmarłych po spaleniu uprzedzać co to jest.
Co znaczy Uroczysko:
Słownik Słowian miejsce, zazwyczaj w głębi puszczy, powiązane z kultem bóstwa, z odbywaniem narad, sądów albo uważane za siedzibę złych duchów; 2. część terenu oddzielona od innych części naturalnymi uprzedzać definicja.
Co znaczy Udar:
Słownik 1. uderzenie (zazwyczaj mechaniczne); 2. porażenie, na przykład słoneczne uprzedzać co znaczy.
Co znaczy Ubić:
Słownik 1. zadać śmierć, zabić; 2. uderzając raz za wspólnie wyrównać, wygładzić coś, zespolić luźne cząstki czegoś w masę stałą, twardą uprzedzać słownik.
Co znaczy Unia:
Słownik związek krajów, terytoriów, organizacji międzynarodowych, stowarzyszeń i tym podobne; 2. połączenie się części Kościoła prawosławnego z Kościołem katolickim w Polsce w XVI w. z zachowaniem odrębnej uprzedzać znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: