urągać definicja
Słownik URĄGAĆ definicja. Czym jest niezadowolenie; 2. przynosić ujmę, uchybiać. Co oznacza Urągać.

Czy przydatne?

Definicja Urągać

Co oznacza URĄGAĆ: 1. złorzeczyć, wymyślać komuś, okazywać głośno niezadowolenie; 2. przynosić ujmę, uchybiać

Czym jest Urągać znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Uroczysko:
Słownik Słowian miejsce, zazwyczaj w głębi puszczy, powiązane z kultem bóstwa, z odbywaniem narad, sądów albo uważane za siedzibę złych duchów; 2. część terenu oddzielona od innych części naturalnymi urągać co to jest.
Co znaczy Utwierdzić:
Słownik 1. upewnić kogoś w czymś, podtrzymać, umocnić czyjś sąd, czyjeś przekonanie; 2. umocnić, ugruntować urągać definicja.
Co znaczy Uchwyt:
Słownik czym się chwyta; 2. urządzenie wykorzystywane do przytrzymywania, umocowywania czegoś; 3. metalowy pręt w kształcie podkowy, poprzez który przechodzi szot i który się przesuwa po bomie grota urągać co znaczy.
Co znaczy Uskok:
Słownik albo w bok; 2. pionowa ściana grani, stromy odcinek trasy górskiej; 3. w architekturze załamanie się dwóch przedmiotów o płaszczyznach do siebie równoległych; 4. pionowe albo ukośne pęknięcie mas urągać słownik.
Co znaczy Układ:
Słownik szereg elementów, zdarzeń i tym podobne, kolekcja, ułożenie czegoś wg ustalonych zasad, właściwości; 2. struktura, całość składająca się z powiązanych wzajemnie przedmiotów; 3. umowa, porozumienie urągać znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: