ustnik definicja
Słownik Ustnik definicja. Czym jest papierosową i nie wypełniona tytoniem, stanowiąca część.

Czy przydatne?

Definicja Ustnik

Co oznacza USTNIK: 1. rurka ze specjalnego papieru, wsunięta w bibułkę papierosową i nie wypełniona tytoniem, stanowiąca część papierosa trzymaną w ustach przy paleniu, część fajki, którą palacz trzyma w ustach w trakcie palenia; 2. część instrumentu dętego w kształcie bardziej albo mniej rozszerzającej się rurki, którą grający wkłada do ust lub przykłada do ust i wdmuchuje powietrze do przewodów instrumentu; 3. część aparatu służącego nurkowi do oddychania, trzymana poprzez niego w ustach w trakcie zanurzenia; 4. część przyrządu służącego do formowania elementów szklanych poprzez wydmuchiwanie, przykładana do ust w okresie wydmuchiwania

Czym jest Ustnik znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Upadek:
Słownik 1. nagła, niezamierzona zmiana pozycji pionowej na poziomą; 2. pogorszenie się stanu czegoś; 3. koniec, kres; 4. niemoralne postępowanie, życie, nieetyczny gest, występek ustnik.
Co znaczy Uchodzić:
Słownik 1. uciekać, wypływać, ulatniać się; 2. nachodzić się, zmęczyć się chodzeniem ustnik.
Co znaczy Uśmierzać:
Słownik 1. koić, łagodzić, uspokajać; 2. tłumić, ukrócać, poskramiać ustnik.
Co znaczy Utwór:
Słownik literackie albo muzyczne; 2. część albo składnik jakiegoś narządu spełniający określone funkcje w żywym organizmie; 3. pokłady, nawarstwienia skorupy ziemskiej na ogół pochodzące z jednego okresu ustnik.
Co znaczy Urazić:
Słownik 1. dotknąć, uderzyć w bolące miejsce; 2. sprawić komuś przykrość, niemile dotknąć kogoś; obrazić ustnik.
  • Dodano:
  • Autor: