ustnik definicja
Słownik USTNIK definicja. Czym jest papierosową i nie wypełniona tytoniem, stanowiąca część.

Czy przydatne?

Definicja Ustnik

Co oznacza USTNIK: 1. rurka ze specjalnego papieru, wsunięta w bibułkę papierosową i nie wypełniona tytoniem, stanowiąca część papierosa trzymaną w ustach przy paleniu, część fajki, którą palacz trzyma w ustach w trakcie palenia; 2. część instrumentu dętego w kształcie bardziej albo mniej rozszerzającej się rurki, którą grający wkłada do ust lub przykłada do ust i wdmuchuje powietrze do przewodów instrumentu; 3. część aparatu służącego nurkowi do oddychania, trzymana poprzez niego w ustach w trakcie zanurzenia; 4. część przyrządu służącego do formowania elementów szklanych poprzez wydmuchiwanie, przykładana do ust w okresie wydmuchiwania

Czym jest Ustnik znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Utkać:
Słownik szpary, miejsca puste czymś w celu zabezpieczenia przed przedostaniem się poprzez nie wody, zimna i tym podobne; 2. powtykać, poustawiać coś gdzieś; pozastawiać coś czymś, upchać; 3. tkając zrobić ustnik co znaczy.
Co znaczy Uwaga:
Słownik świadomości na jakimś przedmiocie, fakcie albo przeżyciu psychicznym; 2. spostrzeżenie, obserwacja na jakiś temat; komentarz, uzupełnienie; 3. wymówka, napomnienie, pouczenie; 4. dawniej wzgląd ustnik krzyżówka.
Co znaczy Uroczysko:
Słownik Słowian miejsce, zazwyczaj w głębi puszczy, powiązane z kultem bóstwa, z odbywaniem narad, sądów albo uważane za siedzibę złych duchów; 2. część terenu oddzielona od innych części naturalnymi ustnik co to jest.
Co znaczy Uroda:
Słownik 1. zewnętrzne walory postaci, w szczególności harmonijne, regularne rysy twarzy; zespół cech składających się na piękny wygląd, piękną powierzchowność; 2. czar, powab, wdzięk, piękno ustnik słownik.
Co znaczy Układ:
Słownik szereg elementów, zdarzeń i tym podobne, kolekcja, ułożenie czegoś wg ustalonych zasad, właściwości; 2. struktura, całość składająca się z powiązanych wzajemnie przedmiotów; 3. umowa, porozumienie ustnik czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: