użyć definicja
Słownik Użyć definicja. Czym jest narzędzie; 2. posłużyć się, wyręczyć się kimś, skorzystać z.

Czy przydatne?

Definicja Użyć

Co oznacza UŻYĆ: 1. posłużyć się czymś, wykorzystać coś jako środek, narzędzie; 2. posłużyć się, wyręczyć się kimś, skorzystać z czyichś usług, z czyjejś pomocy; 3. wziąć, przyjąć coś jako lek, używkę, napój, wykorzystać coś jako przyprawę, bonus do czegoś, jako kosmetyk, rzadziej jako zabieg; 4. zrobić z czegoś przeznaczenie; wyzyskać, zastosować, zużytkować; 5. doznać, doświadczyć czegoś, skorzystać z czegoś, zazwyczaj z czegoś przyjemnego

Czym jest Użyć znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Ucieczka:
Słownik uciekanie skądś, przed czymś, nagłe opuszczenie jakiegoś miejsca, wydostanie się skądś, schronienie się gdzieś; 2. to, do czego się ktoś ucieka w potrzebie, szukając pomocy; 3. w biegach, wyścigach użyć.
Co znaczy Ujęcie:
Słownik opracowania, sposób, w jaki coś jest przedstawione; 2. to, co otacza coś; obramowanie czegoś; 3. urządzenie, budowla z zespołem urządzeń, wykorzystywane do pobierania wody powierzchniowej, gruntowej użyć.
Co znaczy Uwolnić:
Słownik 1. uczynić wolnym, wypuścić na wolność; 2. oswobodzić od kogoś albo czegoś; 3. zwolnić od jakiegoś obowiązku, zobowiązania, ciężaru, od odpowiedzialności użyć.
Co znaczy Utkać:
Słownik szpary, miejsca puste czymś w celu zabezpieczenia przed przedostaniem się poprzez nie wody, zimna i tym podobne; 2. powtykać, poustawiać coś gdzieś; pozastawiać coś czymś, upchać; 3. tkając zrobić użyć.
Co znaczy Uwaga:
Słownik świadomości na jakimś przedmiocie, fakcie albo przeżyciu psychicznym; 2. spostrzeżenie, obserwacja na jakiś temat; komentarz, uzupełnienie; 3. wymówka, napomnienie, pouczenie; 4. dawniej wzgląd użyć.
  • Dodano:
  • Autor: