waga definicja
Słownik Waga definicja. Czym jest najczęściej na zasadzie dźwigni albo odkształcenia elementu ze.

Czy przydatne?

Definicja Waga

Co oznacza WAGA: 1. przyrząd do pomiaru masy albo ciężaru ciał, działający najczęściej na zasadzie dźwigni albo odkształcenia elementu ze sprężystego materiału; 2. ciężar danego ciała; 3. ważność, doniosłość, znaczenie czegoś; 4. okuty balik przy wozie, zawieszony luźno na haku u nasady dyszla, wykorzystywany do przyczepiania orczyków; 5. ćwiczenie gimnastyczne realizowane na ziemi albo na równoważni, opierające na wyprostowaniu tułowia i jednej nogi w płaszczyźnie poziomej, z jednoczesnym wyprostowaniem obu ramion w bok

Czym jest Waga znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyróżnik:
Słownik 1. właściwość odróżniająca jedną rzecz od innych, podobnych; 2. liczba określająca charakter i wartości liczbowe rozwiązań danego równania waga.
Co znaczy Wywodzić:
Słownik 1. wyprowadzać z czego; tłumaczyć, wyjaśniać; 2. dochodzić do czego poprzez rozumowanie; 3. wodzić kogo do woli albo do znużenia waga.
Co znaczy Wytaczać:
Słownik 1. tocząc wydostawać co skąd; 2. obrabiać tocząc; 3. wybrudzić kogo albo co czym tocząc, wytarzać kogo albo co w czym waga.
Co znaczy Wskaźnik:
Słownik pomiarowy wskazujący stan czegoś albo wskazówka w takim przyrządzie; 2. liczba wyrażająca ujęty procentowo relacja wielkości rozpatrywanych do przyjętej podstawy; 3. to, co ukazuje, ujawnia coś waga.
Co znaczy Wodnik:
Słownik przebywająca rzekomo w morzach, jeziorach, rzekach; 2. wędrowny ptak z rodz. chruścieli, o upierzeniu brunatnym, plamistym, po bokach czarnym z białymi pręgami, zamieszkujący niedostępne mokradła waga.
  • Dodano:
  • Autor: