waga definicja
Słownik Waga definicja. Czym jest najczęściej na zasadzie dźwigni albo odkształcenia elementu ze.

Czy przydatne?

Definicja Waga

Co oznacza WAGA: 1. przyrząd do pomiaru masy albo ciężaru ciał, działający najczęściej na zasadzie dźwigni albo odkształcenia elementu ze sprężystego materiału; 2. ciężar danego ciała; 3. ważność, doniosłość, znaczenie czegoś; 4. okuty balik przy wozie, zawieszony luźno na haku u nasady dyszla, wykorzystywany do przyczepiania orczyków; 5. ćwiczenie gimnastyczne realizowane na ziemi albo na równoważni, opierające na wyprostowaniu tułowia i jednej nogi w płaszczyźnie poziomej, z jednoczesnym wyprostowaniem obu ramion w bok

Czym jest Waga znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyrzutnia:
Słownik wystrzeliwania pocisków rakietowych, torped, do wyrzucania bomb, instalowane na okrętach, samolotach, wozach bojowych albo w bazach lądowych; 2. opuszczenie w mowie albo w piśmie wygłosowej waga.
Co znaczy Wybaczać:
Słownik 1. puszczać w niepamięć; 2. powodować wygięcie, odkształcenie czego waga.
Co znaczy Winny:
Słownik 1. związany z winoroślą albo napojem alkoholowym z owoców winorośli; 2. związany czynem naruszającym normy prawne albo moralne waga.
Co znaczy Wprawić:
Słownik osadzić coś w czymś, obsadzić w ramę, w oprawę; 2. wywołać stworzenie jakiegoś stanu, spowodować jakiś stan fizyczny albo psychiczny; 3. ćwiczeniami wdrożyć kogoś, coś do czegoś, wyćwiczyć w czymś waga.
Co znaczy Warunek:
Słownik którego uzależnione jest istnienie czegoś; 2. zastrzeżenie, od którego spełnienia zależy dotrzymanie, zrealizowanie czegoś; wymaganie, żądanie stawiane przy zawieraniu jakiejś umowy; 3. przypadek waga.
  • Dodano:
  • Autor: