waga definicja
Słownik Waga definicja. Czym jest najczęściej na zasadzie dźwigni albo odkształcenia elementu ze.

Czy przydatne?

Definicja Waga

Co oznacza WAGA: 1. przyrząd do pomiaru masy albo ciężaru ciał, działający najczęściej na zasadzie dźwigni albo odkształcenia elementu ze sprężystego materiału; 2. ciężar danego ciała; 3. ważność, doniosłość, znaczenie czegoś; 4. okuty balik przy wozie, zawieszony luźno na haku u nasady dyszla, wykorzystywany do przyczepiania orczyków; 5. ćwiczenie gimnastyczne realizowane na ziemi albo na równoważni, opierające na wyprostowaniu tułowia i jednej nogi w płaszczyźnie poziomej, z jednoczesnym wyprostowaniem obu ramion w bok

Czym jest Waga znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wlew:
Słownik zbiorniku wykorzystywany do wlewania płynów; 2. powolne wprowadzanie do organizmu, dożylnie albo podskórnie, większej ilości określonego płynu w celach leczniczych; 3. kanał, poprzez który przepływa waga.
Co znaczy Widły:
Słownik rolnicze składające się najczęściej z trzech metalowych zębów, połączonych ze sobą i osadzonych na drewnianym trzonku; 2. rozgałęzienie utworzone poprzez dwie rzeki, dwie ulice, dwie gałęzie itp waga.
Co znaczy Wymówka:
Słownik 1. wymówienie się od czegoś, usprawiedliwienie, wytłumaczenie, w szczególności wykrętne; 2. wypowiadany żal, pretensja do kogoś o coś, karcąca uwaga waga.
Co znaczy Występ:
Słownik 1. czyjś publiczny popis: artysty w teatrze, w operze, na koncercie; 2. wystająca część czegoś waga.
Co znaczy Wyniszczenie:
Słownik 1. wyplenienie, wytępienie; 2. wycieńczenie się, wyczerpanie, strata zdrowia waga.
  • Dodano:
  • Autor: