wazelina definicja
Słownik Wazelina definicja. Czym jest ropy naftowej albo poprzez zmieszanie olejów mineralnych z.

Czy przydatne?

Definicja Wazelina

Co oznacza WAZELINA: 1. tłusta, mazista substancja pozyskiwana przy destylacji ropy naftowej albo poprzez zmieszanie olejów mineralnych z cerezyną i parafiną; 2. nadskakiwanie, schlebianie komuś wyżej postawionemu, podlizywanie się, pochlebstwo; 3. o człowieku lizusie, pochlebcy

Czym jest Wazelina znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyzwać:
Słownik 1. wezwać do wzięcia udziału w walce, zapasach, grze i tym podobne; 2. obrzucać kogoś wyzwiskami, wymyślać komuś używając obelżywych słów wazelina.
Co znaczy Wejść:
Słownik się do przodu, otrzymać się dokądś, do wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice, wkroczyć; 2. otrzymać się z niższego miejsca na wyższe, wspiąć się, wdrapać się na coś; 3 wazelina.
Co znaczy Wkręcić:
Słownik umieścić, umocować coś w czymś; 2. sprytnie nakłonić, namówić kogoś do kupna, wzięcia czegoś; 3. ulokować, umieścić kogoś na jakimś stanowisku, urzędzie, zazwyczaj używając protekcji, zabiegając o wazelina.
Co znaczy Warować:
Słownik 1. przywierać brzuchem do ziemi; 2. otaczać murem obronnym, fortyfikacjami wazelina.
Co znaczy Wizja:
Słownik przywidzenie, majak; 2. obraz fragmentu rzeczywistości utworzony poprzez twórczą wyobraźnię; 3. urzędowe oględziny czegoś, na przykład terenu, lokalu, dla zbadania okoliczności przestępstwa albo dla wazelina.
  • Dodano:
  • Autor: