wejść definicja
Słownik Wejść definicja. Czym jest wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice.

Czy przydatne?

Definicja Wejść

Co oznacza WEJŚĆ: 1. idąc, posuwając się do przodu, otrzymać się dokądś, do wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice, wkroczyć; 2. otrzymać się z niższego miejsca na wyższe, wspiąć się, wdrapać się na coś; 3. zagłębić się, pogrążyć się w czymś; 4. rozpocząć wykonywanie jakiejś czynności, znaleźć się w jakimś stanie, w jakiejś sytuacji; 5. wcinać się, wrzynać się w coś; 6. zmieścić się w czymś; 7. zająć się, zainteresować się czymś bliżej

Czym jest Wejść znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyprawa:
Słownik się dokądś w celu naukowym, turystycznym, wojennym; 2. ekipa osób z odpowiednim ekwipunkiem odbywająca taką podróż; 3. bielizna, pościel, ubranie, sprzęty, które dostaje od rodziców dziewczyna wejść.
Co znaczy Wyrzutnia:
Słownik wystrzeliwania pocisków rakietowych, torped, do wyrzucania bomb, instalowane na okrętach, samolotach, wozach bojowych albo w bazach lądowych; 2. opuszczenie w mowie albo w piśmie wygłosowej wejść.
Co znaczy Wierzch:
Słownik 1. górna albo zewnętrzna część, warstwa, powierzchnia czegoś, górny brzeg czegoś; 2. tkanina, skóra i tym podobne pokrywająca coś z zewnątrz; 3. pokrywa, wieko; 4. jazda na grzbiecie zwierzęcia wejść.
Co znaczy Wręga:
Słownik 1. boczne wycięcie w desce służące przy połączeniach na zakładkę albo jako przylga; 2. obiekt konstrukcyjny kadłuba statku powietrznego albo wodnego, usztywniający go w przekroju poprzecznym wejść.
Co znaczy Wyjałowienie:
Słownik 1. uczynienie jałowym, nieurodzajnym; 2. wyniszczenie bakterii dzięki wysokiej temperatury albo substancji chemicznych wejść.
  • Dodano:
  • Autor: