wejść definicja
Słownik WEJŚĆ definicja. Czym jest wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice.

Czy przydatne?

Definicja Wejść

Co oznacza WEJŚĆ: 1. idąc, posuwając się do przodu, otrzymać się dokądś, do wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice, wkroczyć; 2. otrzymać się z niższego miejsca na wyższe, wspiąć się, wdrapać się na coś; 3. zagłębić się, pogrążyć się w czymś; 4. rozpocząć wykonywanie jakiejś czynności, znaleźć się w jakimś stanie, w jakiejś sytuacji; 5. wcinać się, wrzynać się w coś; 6. zmieścić się w czymś; 7. zająć się, zainteresować się czymś bliżej

Czym jest Wejść znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wylot:
Słownik rura i tym podobne, poprzez które się coś wydostaje, wylatuje na zewnątrz; 2. oddalenie się skądś drogą powietrzną; 3. rękaw kontusza rozcięty po wewnętrznej stronie zarzucany na plecy wejść co znaczy.
Co znaczy Wręga:
Słownik 1. boczne wycięcie w desce służące przy połączeniach na zakładkę albo jako przylga; 2. obiekt konstrukcyjny kadłuba statku powietrznego albo wodnego, usztywniający go w przekroju poprzecznym wejść krzyżówka.
Co znaczy Wdepnąć:
Słownik 1. idąc wejść w coś, nastąpić na coś; 2. wejść, zajść gdzieś, do kogoś po drodze na chwilę; wstąpić wejść co to jest.
Co znaczy Wsuwka:
Słownik pętli, umieszczonej z boku okładki, notesu, kalendarza i tym podobne, przeznaczonej do wkładania ołówka; 2. spinka do włosów w formie zagiętej, cieniutkiej i wąskiej, dość giętkiej płytki metalowej wejść słownik.
Co znaczy Wstawka:
Słownik wstawianej do bielizny, a również do bluzek, sukien damskich; 2. słowo, tekst, partia baletowa, muzyczna, scena filmowa i tym podobne włączone, wpisane w dany tekst literacki, w sztukę odgrywaną na wejść czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: