wejść definicja
Słownik Wejść definicja. Czym jest wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice.

Czy przydatne?

Definicja Wejść

Co oznacza WEJŚĆ: 1. idąc, posuwając się do przodu, otrzymać się dokądś, do wnętrza czegoś, znaleźć się gdzieś, przekroczyć jakieś granice, wkroczyć; 2. otrzymać się z niższego miejsca na wyższe, wspiąć się, wdrapać się na coś; 3. zagłębić się, pogrążyć się w czymś; 4. rozpocząć wykonywanie jakiejś czynności, znaleźć się w jakimś stanie, w jakiejś sytuacji; 5. wcinać się, wrzynać się w coś; 6. zmieścić się w czymś; 7. zająć się, zainteresować się czymś bliżej

Czym jest Wejść znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Węzeł:
Słownik pętla, splot powstały poprzez związanie sznura, liny albo dwu, kilku, wielu sznurów, lin i tym podobne; 2. miejsce, miejscowość, gdzie się zbiegają, krzyżują jakieś istotne drogi, arterie, szlaki wejść.
Co znaczy Wapienny:
Słownik skałą osadową składającą się raczej z węglanu wapnia, służącą w budownictwie, przemyśle chemicznym, ceramicznym i tym podobne; 2. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu Ca; 3. związany z wejść.
Co znaczy Wiązka:
Słownik 1. związany pęk, pęczek czegoś, 2. zespół przewodów tworzących konstrukcyjną całość, przystosowanych do działania jako jeden przewód albo jako kilka przewodów wejść.
Co znaczy Wyczyn:
Słownik 1. niecodzienne, znakomite osiągnięcie; trudny do osiągnięcia rezultat sportowy; 2. wybryk, postępek, gest zwracający na siebie powszechną uwagę i zasługujący na potępienie wejść.
Co znaczy Wypełnienie:
Słownik 1. uczynienie czego pełnym; 2. wywiązanie się z czego; 3. stanie się pulchnym, zaokrąglonym wejść.
  • Dodano:
  • Autor: