wiara definicja
Słownik Wiara definicja. Czym jest prawdą, iż coś jest słuszne; ufność, iż coś się spełni.

Czy przydatne?

Definicja Wiara

Co oznacza WIARA: 1. przeświadczenie, przekonanie, pewność, iż coś jest prawdą, iż coś jest słuszne; ufność, iż coś się spełni, wierzenie w coś; 2. przeświadczenie o prawdziwości dogmatycznych twierdzeń oparte na uznawaniu ich za objawione poprzez Boga; 3. religia, wyznanie; obrządek; 4. wierność w relacji do kogoś, rzetelność, słowność, wiarygodność; 5. ekipa ludzi zżytych ze sobą, w szczególności współtowarzyszy broni, pracy itp

Czym jest Wiara znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wieszczenie:
Słownik 1. przepowiadanie przyszłości; 2. zawiadamianie, zapowiadanie wiara.
Co znaczy Wazelina:
Słownik substancja pozyskiwana przy destylacji ropy naftowej albo poprzez zmieszanie olejów mineralnych z cerezyną i parafiną; 2. nadskakiwanie, schlebianie komuś wyżej postawionemu, podlizywanie się wiara.
Co znaczy Wypuścić:
Słownik coś zwalniając uchwyt; 2. pozwolić komuś, czemuś odejść, uwolnić kogoś, coś, umożliwić wyjście, wydostanie się skądś; 3. sprawić, tak aby coś wyleciało, ulotniło się, wypłynęło i tym podobne; 4 wiara.
Co znaczy Worek:
Słownik opakowania najczęściej ze zszytego płata tkaniny, zazwyczaj z nie uformowanym dnem, wykorzystywany do transportowania i przechowywania różnych materiałów, w szczególności sypkich, drobnych elementów wiara.
Co znaczy Warga:
Słownik fałdów skórnych ograniczający od przodu otwór ustny wielu kręgowców, u ssaków i człowieka silnie umięśniony, ruchomy; 2. każda z dwóch części korony kwiatów grzbiecistych, zrosłopłatkowych wiara.
  • Dodano:
  • Autor: