wiara definicja
Słownik Wiara definicja. Czym jest prawdą, iż coś jest słuszne; ufność, iż coś się spełni.

Czy przydatne?

Definicja Wiara

Co oznacza WIARA: 1. przeświadczenie, przekonanie, pewność, iż coś jest prawdą, iż coś jest słuszne; ufność, iż coś się spełni, wierzenie w coś; 2. przeświadczenie o prawdziwości dogmatycznych twierdzeń oparte na uznawaniu ich za objawione poprzez Boga; 3. religia, wyznanie; obrządek; 4. wierność w relacji do kogoś, rzetelność, słowność, wiarygodność; 5. ekipa ludzi zżytych ze sobą, w szczególności współtowarzyszy broni, pracy itp

Czym jest Wiara znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyrównanie:
Słownik uzupełniająca niedobory, niedostateczne uposażenie i tym podobne; 2. powrót statku powietrznego do lotu prostoliniowego poziomego z każdego innego położenia w locie; 3. sztuczne wyrównanie szans w wiara.
Co znaczy Wpust:
Słownik 1. otwór umożliwiający dostanie się, wejście czegoś dokądś; 2. zagłębienie, rowek w bocznej krawędzi jednego elementu wyrobu z drewna, w który wchodzi część wystająca drugiego elementu tego wyrobu wiara.
Co znaczy Wlew:
Słownik zbiorniku wykorzystywany do wlewania płynów; 2. powolne wprowadzanie do organizmu, dożylnie albo podskórnie, większej ilości określonego płynu w celach leczniczych; 3. kanał, poprzez który przepływa wiara.
Co znaczy Wyburzenie:
Słownik 1. burząc zniszczyć, usunąć co; 2. stracić kolor, spłowieć, zblaknąć wiara.
Co znaczy Wiązanka:
Słownik wiązka czegoś; 2. wybór, zbiór drobnych utworów muzycznych albo fragmentów z większych dzieł o wspólnej tematyce albo podobnym zabarwieniu; 3. wymysły, obelgi, ordynarne słowa wypowiedziane pod wiara.
  • Dodano:
  • Autor: