widzieć definicja
Słownik WIDZIEĆ definicja. Czym jest narządy wzroku, postrzegać; rozróżniać elementy wysyłające.

Czy przydatne?

Definicja Widzieć

Co oznacza WIDZIEĆ: 1. reagować odpowiednimi wrażeniami na bodźce działające na narządy wzroku, postrzegać; rozróżniać elementy wysyłające, odbijające albo przepuszczające światło, ich rozmiar, kształt, barwę i ruch; 2. mieć możność spotkania się, zetknięcia się z kimś; 3. odtwarzać, wywoływać w pamięci, w wyobraźni; 4. mieć określony pogląd na coś, pojmować coś w pewien sposób; 5. upatrywać kogoś w czymś; 6. zdawać sobie z czegoś sprawę, uświadamiać sobie coś

Czym jest Widzieć znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wietrznik:
Słownik 1. otwór znajdujący się na dachu albo ścianie jakiegoś pomieszczenia, umożliwiający dopływ powietrza; 2. niewielka ruchoma część skrzydła okiennego albo okna stałego, dająca się oddzielnie otwierać widzieć co to jest.
Co znaczy Wielotonowy:
Słownik 1. mający sporo tonów, wielodźwiękowy albo wielobarwny; 2. ważący albo zawierający sporo ton widzieć definicja.
Co znaczy Wycinek:
Słownik czegoś, wyodrębniona z większej całości; 2. artykuł, felieton, informacja, ilustracja wycięta z pisma, gazety; 3. tkanka wycięta z żywego organizmu w celu zbadania i rozpoznania dolegliwości; 4 widzieć co znaczy.
Co znaczy Weto:
Słownik 1. sprzeciw, protest; niedopuszczenie do przyjęcia uchwały, nieudzielenie zgody; 2. prawo głowy państwa do zgłoszenia sprzeciwu wobec uchwalonej poprzez parlament uchwały widzieć słownik.
Co znaczy Wiktoria:
Słownik 1. roślina wodna z rodz. grzybieniowatych, mająca ogromne koliste liście pływające; 2. zwycięstwo; 3. imię kobiece widzieć znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: