widzieć definicja
Słownik Widzieć definicja. Czym jest narządy wzroku, postrzegać; rozróżniać elementy wysyłające.

Czy przydatne?

Definicja Widzieć

Co oznacza WIDZIEĆ: 1. reagować odpowiednimi wrażeniami na bodźce działające na narządy wzroku, postrzegać; rozróżniać elementy wysyłające, odbijające albo przepuszczające światło, ich rozmiar, kształt, barwę i ruch; 2. mieć możność spotkania się, zetknięcia się z kimś; 3. odtwarzać, wywoływać w pamięci, w wyobraźni; 4. mieć określony pogląd na coś, pojmować coś w pewien sposób; 5. upatrywać kogoś w czymś; 6. zdawać sobie z czegoś sprawę, uświadamiać sobie coś

Czym jest Widzieć znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wole:
Słownik górna część przełyku, u ptaków drapieżnych wykorzystywana do magazynowania pożywienia, u ptaków ziarnojadów do rozmiękczania i częściowego trawienia pokarmu; 2. zwiększenie się gruczołu tarczycy widzieć.
Co znaczy Wapniak:
Słownik 1. skała wapienna w formie zmielonej stosowana jako nawóz sztuczny; 2. jajko przechowywane w wapnie dla zabezpieczenia przed zepsuciem; 3. człowiek stary widzieć.
Co znaczy Wycieraczka:
Słownik prostokątna, umieszczana pod drzwiami, wykorzystywana do wycierania obuwia; 2. automatyczne urządzenie do wycierania szyb i reflektorów w samochodach, składające się z ramienia i połączonego z nim widzieć.
Co znaczy Wata:
Słownik roztrzepane, tworzące luźną masę, której używa się do celów medycznych, technicznych, do wyrobu kołder, ciepłych okryć i tym podobne; 2. mały włok, sieć w kształcie worka ciągnięta po dnie widzieć.
Co znaczy Wiązanka:
Słownik wiązka czegoś; 2. wybór, zbiór drobnych utworów muzycznych albo fragmentów z większych dzieł o wspólnej tematyce albo podobnym zabarwieniu; 3. wymysły, obelgi, ordynarne słowa wypowiedziane pod widzieć.
  • Dodano:
  • Autor: