wiecha definicja
Słownik WIECHA definicja. Czym jest pęk zieleni albo wieniec zatykany na dachu budującego się domu.

Czy przydatne?

Definicja Wiecha

Co oznacza WIECHA: 1. wiązka, pęk czegoś, w szczególności słomy, gałęzi; 2. pęk zieleni albo wieniec zatykany na dachu budującego się domu na symbol, iż budowa jest na ukończeniu; 3. kwiatostan groniasty złożony, o gałązkach bocznych rozgałęzionych, nie dochodzących do jednego poziomu, tworzący w całości kształt jajowaty albo podługowaty

Czym jest Wiecha znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wywierać:
Słownik 1. działać na coś; 2. dawniej wygotowywać się wiecha co znaczy.
Co znaczy Wtórny:
Słownik zmian, przekształceń czegoś, jako skutek, następstwo czegoś, powstały w późniejszym okresie; 2. powstający, pojawiający się, otrzymywany i tym podobne po raz drugi; 3. mniej istotny, mniej wiecha krzyżówka.
Co znaczy Wachlarz:
Słownik 1. płaski, lekki element, najczęściej z tkaniny, piór, papieru, rozkładany półkoliście w ręku, zazwyczaj ozdobny, stosowany do chłodzenia się ruchem powietrza; 2. ogon głuszca wiecha co to jest.
Co znaczy Wrzeciono:
Słownik prymitywny przyrząd do przędzenia wykonany z kawałka drewna; 2. fundamentalny obiekt maszyn przędzalniczych wykorzystywany do skręcania włókien albo nici i nawijania przędzy na szpule; 3. zgrubienie wiecha słownik.
Co znaczy Wykop:
Słownik którego wybrano grunt w celu budowy drogi, posadowienia budowli i tym podobne; 2. kopanie rowów, dołów przy robotach budowlanych, drogowych, odkrywkowych, archeologicznych i tym podobne;;; 3 wiecha czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: