wiecha definicja
Słownik Wiecha definicja. Czym jest pęk zieleni albo wieniec zatykany na dachu budującego się domu.

Czy przydatne?

Definicja Wiecha

Co oznacza WIECHA: 1. wiązka, pęk czegoś, w szczególności słomy, gałęzi; 2. pęk zieleni albo wieniec zatykany na dachu budującego się domu na symbol, iż budowa jest na ukończeniu; 3. kwiatostan groniasty złożony, o gałązkach bocznych rozgałęzionych, nie dochodzących do jednego poziomu, tworzący w całości kształt jajowaty albo podługowaty

Czym jest Wiecha znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wkroczyć:
Słownik się gdzieś, wejść, szczególnie: wejść wolno, uroczyście, poważnie; 2. wejść w granice jakiegoś państwie, rejonu, zająć zbrojnie jakieś tereny; 3. wdać się w coś, wmieszać się w coś, do czegoś wiecha.
Co znaczy Weto:
Słownik 1. sprzeciw, protest; niedopuszczenie do przyjęcia uchwały, nieudzielenie zgody; 2. prawo głowy państwa do zgłoszenia sprzeciwu wobec uchwalonej poprzez parlament uchwały wiecha.
Co znaczy Wanta:
Słownik 1. lina, najczęściej stalowa, należąca do olinowania stałego na statku, podtrzymująca maszt z boku; 2. ogromny kamień, głaz, skała wiecha.
Co znaczy Wybór:
Słownik wybieranie spomiędzy pewnej liczby osób, rzeczy; 2. zespół, zbiór dobranych pod pewnym względem elementów, o, co zostało niektóre; 3. wybieranie kogoś na stanowisko; 4. akcja polityczna mająca na wiecha.
Co znaczy Wypływać:
Słownik 1. płynąc wydostawać się skądś na rozległą przestrzeń wody; 2. osiągnąć coś wiecha.
  • Dodano:
  • Autor: