wiechowy definicja
Słownik Wiechowy definicja. Czym jest twórczością Stefana Wiecheckiego albo z gwarą miejską.

Czy przydatne?

Definicja Wiechowy

Co oznacza WIECHOWY: 1. związany z wiązką, pękiem czego; 2. związany z twórczością Stefana Wiecheckiego albo z gwarą miejską Warszawy

Czym jest Wiechowy znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyskok:
Słownik 1. postępek naruszający przyjęte normy; wybryk, 2. wyjazd, wyjście dokądś na krótko; 3. skok w górę, na coś wiechowy.
Co znaczy Wazelina:
Słownik substancja pozyskiwana przy destylacji ropy naftowej albo poprzez zmieszanie olejów mineralnych z cerezyną i parafiną; 2. nadskakiwanie, schlebianie komuś wyżej postawionemu, podlizywanie się wiechowy.
Co znaczy Wiersz:
Słownik mową wiązaną, ukształtowany poprzez rytm, regularnie również poprzez rym; 2. odcinek metryczny w mowie wiązanej, wyodrębniony graficznie, stanowiący fundamentalną jednostkę rytmicznej budowy utworu wiechowy.
Co znaczy Wiertarka:
Słownik obrabiarka) wykorzystywana do wiercenia, rozwiercania albo pogłębiania otworów; 2. przyrząd dentystyczny o napędzie nożnym albo elektrycznym wykorzystywany do oczyszczania próchniczych zębów i do wiechowy.
Co znaczy Wodnik:
Słownik przebywająca rzekomo w morzach, jeziorach, rzekach; 2. wędrowny ptak z rodz. chruścieli, o upierzeniu brunatnym, plamistym, po bokach czarnym z białymi pręgami, zamieszkujący niedostępne mokradła wiechowy.
  • Dodano:
  • Autor: