wiek definicja
Słownik Wiek definicja. Czym jest człowieka albo zwierzęcia do danej chwili albo do śmierci, liczba.

Czy przydatne?

Definicja Wiek

Co oznacza WIEK: 1. moment stu lat, stulecie; 2. przeciąg czasu od urodzenia człowieka albo zwierzęcia do danej chwili albo do śmierci, liczba lat od wykiełkowania rośliny do tej pory albo do jej obumarcia; 3. moment wyróżniający się czymś znamiennym, charakterystyczny z jakiegoś względu

Czym jest Wiek znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wstawka:
Słownik wstawianej do bielizny, a również do bluzek, sukien damskich; 2. słowo, tekst, partia baletowa, muzyczna, scena filmowa i tym podobne włączone, wpisane w dany tekst literacki, w sztukę odgrywaną na wiek.
Co znaczy Wyderka:
Słownik 1. zwierzę drapieżne z rodz. kun o cennym futerku; 2. w dawnej Polsce kupienie majątku z zapewnieniem dawnemu właścicielowi prawa wykupu wiek.
Co znaczy Wydech:
Słownik 1. wydalenie z płuc zużytego powietrza; 2. wypływ spalin z cylindra wiek.
Co znaczy Witać:
Słownik 1. pozdrawiać kogoś przy spotkaniu wyrazem albo gestem, wyrażać własne uczucia na skutek czyjegoś przybycia; 2. reagować w określony sposób na widok czegoś, na jakieś wydarzenie wiek.
Co znaczy Wąs:
Słownik wargą u mężczyzn; 2. długie, sztywne włosy czuciowe, dotykowe albo wydłużone wyrostki skórne wyrastające po obu stronach pyska niektórych zwierząt; 3. u pnączy nitkowate organy czepne, które wiek.
  • Dodano:
  • Autor: