wiek definicja
Słownik Wiek definicja. Czym jest człowieka albo zwierzęcia do danej chwili albo do śmierci, liczba.

Czy przydatne?

Definicja Wiek

Co oznacza WIEK: 1. moment stu lat, stulecie; 2. przeciąg czasu od urodzenia człowieka albo zwierzęcia do danej chwili albo do śmierci, liczba lat od wykiełkowania rośliny do tej pory albo do jej obumarcia; 3. moment wyróżniający się czymś znamiennym, charakterystyczny z jakiegoś względu

Czym jest Wiek znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wydech:
Słownik 1. wydalenie z płuc zużytego powietrza; 2. wypływ spalin z cylindra wiek.
Co znaczy Walczyć:
Słownik 1. toczyć walkę, brać udział w walce, w bitwie, w wojnie; 2. brać udział w rozgrywkach, zawodach sportowych; 3. opierać się czemuś, dążyć do przezwyciężenia czegoś; 4. dążyć do osiągnięcia czegoś wiek.
Co znaczy Widełki:
Słownik ruchoma część aparatu telefonicznego, na której leży słuchawka; 3. przyrząd, urządzenie w kształcie wideł; 4. obiekt konstrukcyjny w formie pręta zakończonego rozwidleniem, najczęściej o dwu zębach wiek.
Co znaczy Wypowiedzieć:
Słownik 1. wyrazić coś słowami, mówiąc oznajmić coś komuś, podać do informacje; 2. rozwiązać relacja służbowy; zerwać, unieważnić, wymówić coś wiek.
Co znaczy Wyrzut:
Słownik 1. żal, pretensja o coś, wymówka, zarzut, karcąca uwaga; 2. rzucenie czegoś na odległość, mocny, gwałtowny ruch ręki, nogi, głowy; 3. krosty, pryszcze, wykwity na skórze wiek.
  • Dodano:
  • Autor: