wirówka definicja
Słownik Wirówka definicja. Czym jest składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego.

Czy przydatne?

Definicja Wirówka

Co oznacza WIRÓWKA: 1. urządzenie do rozdzielania mieszaniny cieczy na składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego od cieczy, do odwadniania ciał stałych, oparte na działaniu siły odśrodkowej; 2. urządzenie składające się z kabiny umieszczonej na końcu wirującego poziomego ramienia, wykorzystywane do wytwarzania na ziemi przyśpieszeń zbliżonych do tych, które występują w okresie lotu

Czym jest Wirówka znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wynosić Się:
Słownik 1. pysznić się, wywyższać się; 2. wychodzić, wyjeżdżać skąd; 3. nosić co bardzo długo aż do zniszczenia wirówka.
Co znaczy Wytrzeszcz:
Słownik 1. nadmierne wysunięcie się naprzód gałek ocznych, występujące zazwyczaj przy nadczynności tarczycy; 2. oczy zająca, królika wirówka.
Co znaczy Wypierać:
Słownik 1. usuwać siłą, wypychać; 2. piorąc usuwać z czego brud, plamy itp wirówka.
Co znaczy Wyrobić:
Słownik stale i masowo z określonego surowca; 2. poprzez ćwiczenie, starania, zabiegi i tym podobne wykształcić coś, udoskonalić coś; 3. staraniem, zabiegami uzyskać, zdobyć coś dla siebie albo dla kogoś; 4 wirówka.
Co znaczy Wiatrówka:
Słownik bluza sportowa, nie krępująca ruchów, zabezpieczająca przed wiatrem, deszczem; 2. broń palna wyrzucająca na małą odległość pociski dzięki sprężonego powietrza; stosowana raczej w sporcie i do wirówka.
  • Dodano:
  • Autor: