wirówka definicja
Słownik WIRÓWKA definicja. Czym jest składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego.

Czy przydatne?

Definicja Wirówka

Co oznacza WIRÓWKA: 1. urządzenie do rozdzielania mieszaniny cieczy na składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego od cieczy, do odwadniania ciał stałych, oparte na działaniu siły odśrodkowej; 2. urządzenie składające się z kabiny umieszczonej na końcu wirującego poziomego ramienia, wykorzystywane do wytwarzania na ziemi przyśpieszeń zbliżonych do tych, które występują w okresie lotu

Czym jest Wirówka znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Węzeł:
Słownik pętla, splot powstały poprzez związanie sznura, liny albo dwu, kilku, wielu sznurów, lin i tym podobne; 2. miejsce, miejscowość, gdzie się zbiegają, krzyżują jakieś istotne drogi, arterie, szlaki wirówka co to jest.
Co znaczy Wstrząs:
Słownik drgnięcie; 2. bardzo mocne wzruszenie, przeżycie, bardzo silna emocja; 3. zaburzenia czynności organizmu występujące jako reakcja na ciężkie urazy, następstwo operacji, oparzenia, zakażenia wirówka definicja.
Co znaczy Wręga:
Słownik 1. boczne wycięcie w desce służące przy połączeniach na zakładkę albo jako przylga; 2. obiekt konstrukcyjny kadłuba statku powietrznego albo wodnego, usztywniający go w przekroju poprzecznym wirówka co znaczy.
Co znaczy Wielorybnik:
Słownik 1. człowiek trudniący się połowami wielorybów; 2. statek wykorzystywany do połowu wielorybów wirówka słownik.
Co znaczy Wypływać:
Słownik 1. płynąc wydostawać się skądś na rozległą przestrzeń wody; 2. osiągnąć coś wirówka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: