wirówka definicja
Słownik Wirówka definicja. Czym jest składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego.

Czy przydatne?

Definicja Wirówka

Co oznacza WIRÓWKA: 1. urządzenie do rozdzielania mieszaniny cieczy na składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego od cieczy, do odwadniania ciał stałych, oparte na działaniu siły odśrodkowej; 2. urządzenie składające się z kabiny umieszczonej na końcu wirującego poziomego ramienia, wykorzystywane do wytwarzania na ziemi przyśpieszeń zbliżonych do tych, które występują w okresie lotu

Czym jest Wirówka znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Walczyć:
Słownik 1. toczyć walkę, brać udział w walce, w bitwie, w wojnie; 2. brać udział w rozgrywkach, zawodach sportowych; 3. opierać się czemuś, dążyć do przezwyciężenia czegoś; 4. dążyć do osiągnięcia czegoś wirówka.
Co znaczy Wychodzić:
Słownik 1. opuszczać jakieś miejsce, udając się dokąd; 2. ukazywać się w druku; 3. osiągnąć co poprzez usilne zabiegi, chodzenie wokół tej kwestie wirówka.
Co znaczy Wykop:
Słownik którego wybrano grunt w celu budowy drogi, posadowienia budowli i tym podobne; 2. kopanie rowów, dołów przy robotach budowlanych, drogowych, odkrywkowych, archeologicznych i tym podobne;;; 3 wirówka.
Co znaczy Wyniszczenie:
Słownik 1. wyplenienie, wytępienie; 2. wycieńczenie się, wyczerpanie, strata zdrowia wirówka.
Co znaczy Wiertarka:
Słownik obrabiarka) wykorzystywana do wiercenia, rozwiercania albo pogłębiania otworów; 2. przyrząd dentystyczny o napędzie nożnym albo elektrycznym wykorzystywany do oczyszczania próchniczych zębów i do wirówka.
  • Dodano:
  • Autor: