wirówka definicja
Słownik Wirówka definicja. Czym jest składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego.

Czy przydatne?

Definicja Wirówka

Co oznacza WIRÓWKA: 1. urządzenie do rozdzielania mieszaniny cieczy na składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego od cieczy, do odwadniania ciał stałych, oparte na działaniu siły odśrodkowej; 2. urządzenie składające się z kabiny umieszczonej na końcu wirującego poziomego ramienia, wykorzystywane do wytwarzania na ziemi przyśpieszeń zbliżonych do tych, które występują w okresie lotu

Czym jest Wirówka znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wycieńczenie:
Słownik 1. pozbawienie sił fizycznych, osłabienie, wyniszczenie; 2. stanie się chudym, wymizerowanym wirówka.
Co znaczy Wiecha:
Słownik czegoś, w szczególności słomy, gałęzi; 2. pęk zieleni albo wieniec zatykany na dachu budującego się domu na symbol, iż budowa jest na ukończeniu; 3. kwiatostan groniasty złożony, o gałązkach bocznych wirówka.
Co znaczy Wzór:
Słownik odbity, wyhaftowany i tym podobne w celach ornamentacyjnych albo sporządzony w celu odtworzenia go w odbitce, hafcie i tym podobne ; 2. element przeznaczony do odtwarzania w produkcji, rysunek wirówka.
Co znaczy Wylatać:
Słownik 1. spędzić określoną liczbę godz. na lataniu; 2. załatwić coś sobie biegając, zabiegając o to wirówka.
Co znaczy Wierzyć:
Słownik 1. przyjmować, uznawać coś za prawdę; 2. wyznawać jakąś religię; 3. mieć do kogoś albo do czegoś zaufanie, bazować na kimś albo na czymś, być pewnym kogoś, czegoś, ufać komuś wirówka.
  • Dodano:
  • Autor: