wizja definicja
Słownik Wizja definicja. Czym jest rzeczywistości utworzony poprzez twórczą wyobraźnię; 3. urzędowe.

Czy przydatne?

Definicja Wizja

Co oznacza WIZJA: 1. widzenie, przywidzenie, majak; 2. obraz fragmentu rzeczywistości utworzony poprzez twórczą wyobraźnię; 3. urzędowe oględziny czegoś, na przykład terenu, lokalu, dla zbadania okoliczności przestępstwa albo dla oceny i stwierdzenia czegoś; 4. ogół sygnałów wizyjnych przesyłanych od nadajnika do odbiornika

Czym jest Wizja znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wzór:
Słownik odbity, wyhaftowany i tym podobne w celach ornamentacyjnych albo sporządzony w celu odtworzenia go w odbitce, hafcie i tym podobne ; 2. element przeznaczony do odtwarzania w produkcji, rysunek wizja.
Co znaczy Wiara:
Słownik przekonanie, pewność, iż coś jest prawdą, iż coś jest słuszne; ufność, iż coś się spełni, wierzenie w coś; 2. przeświadczenie o prawdziwości dogmatycznych twierdzeń oparte na uznawaniu ich za wizja.
Co znaczy Węgierka:
Słownik 1. kobieta narodowości węgierskiej, obywatelka Węgier; 2. odmiana śliwy, drzewo albo krzew o eliptycznych liściach, białych kwiatach i fioletowych owocach wizja.
Co znaczy Wahanie:
Słownik 1. brak zdecydowania; 2. zmienność zjawisk zamykająca się w ustalonych granicach wizja.
Co znaczy Wariacja:
Słownik ruchu Księżyca, spowodowana perturbacyjnym działaniem Słońca; 2. popisowy taniec solowy w balecie klasycznym; 3. odmiany tematu albo innej struktury melodyczno harmonicznej w toku utworu muzycznego wizja.
  • Dodano:
  • Autor: