wkroczyć definicja
Słownik Wkroczyć definicja. Czym jest wolno, uroczyście, poważnie; 2. wejść w granice jakiegoś.

Czy przydatne?

Definicja Wkroczyć

Co oznacza WKROCZYĆ: 1. krocząc otrzymać się gdzieś, wejść, szczególnie: wejść wolno, uroczyście, poważnie; 2. wejść w granice jakiegoś państwie, rejonu, zająć zbrojnie jakieś tereny; 3. wdać się w coś, wmieszać się w coś, do czegoś, rozpocząć działanie zmierzające do przywrócenia naruszonego porządku

Czym jest Wkroczyć znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wskaźnik:
Słownik pomiarowy wskazujący stan czegoś albo wskazówka w takim przyrządzie; 2. liczba wyrażająca ujęty procentowo relacja wielkości rozpatrywanych do przyjętej podstawy; 3. to, co ukazuje, ujawnia coś wkroczyć.
Co znaczy Wycieraczka:
Słownik prostokątna, umieszczana pod drzwiami, wykorzystywana do wycierania obuwia; 2. automatyczne urządzenie do wycierania szyb i reflektorów w samochodach, składające się z ramienia i połączonego z nim wkroczyć.
Co znaczy Wiązanka:
Słownik wiązka czegoś; 2. wybór, zbiór drobnych utworów muzycznych albo fragmentów z większych dzieł o wspólnej tematyce albo podobnym zabarwieniu; 3. wymysły, obelgi, ordynarne słowa wypowiedziane pod wkroczyć.
Co znaczy Winkiel:
Słownik 1. węgieł, narożnik; 2. przyrząd do wyznaczania kąta prostego wkroczyć.
Co znaczy Wozak:
Słownik 1. człowiek trudniący się przewożeniem towarów wozem konnym; 2. robotnik obsługujący wózki transportujące urobek w kopalni wkroczyć.
  • Dodano:
  • Autor: